محصول جدید

دمو فارسی وردپرس برای سایت های مرکز بهداشت زنان

1

دمو فارسی سایت بهداشت زنان توسط تیم لرن دی ال به صورت اختصاصی برای قالب دیوی طراحی شده است،که شما می توانید از این دمو برای انواع سایت های مرتبط با بهداشت از آن استفاده کنید.

این دمو به صورت راست چین و کاملا فارسی در اختیار شما قرار می گیرد،دمو در قالب فایل های درون ریزی JSON است که شما میوانید طبق راهنمایی که برای شما آماده کردیم از این دمو استفاده و آن را درون سایت خودتان درون ریزی کنید.

دمو فارسی وردپرس برای سایت های بهداشت زنان به صورت اختصاصی برای قالب وردپرس Divi طراحی شده است،که شما از این دمو روی قالب دیوی استفاده کنید.پس از درون ریزی می توانید همه بخش های دمو را به دلخواه ویرایش کنید.این شخصی سازی را می توانید از طریق افزونه صفحه ساز این قالب انجام دهید.

دمو فارسی وردپرس برای قالب دیوی که برای شما آماده کردیم شامل همه صفحات لازم یک سایت کامل است،که در انتهای همین صفحه شما میتوانید پیشنمایش هریک از این صفحات را مشاهده کنید،ضمن اینکه شما میتوانید نسخه فارسی شده قالب دیوی را هم از سایت لرن دی ال تهیه کنید.

توضیحات دمواطلاعات دموپیشنمایش دمودریافت دموعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

پینمایش ها به صورت تصویر هستند،که برای مشاهده روی هریک از لینک های زیر باید کلیک کنید.

نکته : پس از ورود به صفحه پیشنمایش برای مشاهده اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
  • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب،افزونه ها و دموها را دریافت کنید.

  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه File-Json مراجعه کنید و فایل اصلی دمو را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

 

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما