بروزرسانی شده

قالب فروشگاهی و واکنش گرا MediaCente

12

قالب MediaCenter یکی از قالب های فروشگاهی و حرفه ای برای وردپرس است،که اگر شما از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنید،حتما به یک قالب حرفه ای سازگار با ووکامرس نیاز دارید که این قالب می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

ترجمه شده به زبان فارسی

این قالب در عین حرفه ای بودن از سادگی و سرعت بالایی برخوردار است که امروزه سرعت یکی از فاکتورهای مهم برای راه اندازی وب سایت است،این قالب از طرح و رنگ های مختلفی برخوردار است که تمامی این امکانات از طریق پنل تنظمیات قالب قابل شخصی سازی و ویرایش می باشد.

قالب MediaCenter به صورت کامل از قابلیت RTL پشتیبانی می کند و همین باعث شده که این قالب به صورت کامل با سایت های فارسی زبان سازگار باشد و نیاز به تغییر در کدهای استایل برای راست چین کردن قالب نباشد.ضمن اینکه پنل تنظمیات این قالب توسط لرن دل ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از پنل تنظمیات بخش های مختلف قالب قابل ویرایش است.

قالب فارسی MediaCenter

یکی از موضوعات مهم در طراحی وب سایت داشتن یک فونت مناسب روی سایت است که ما روی این قالب برای شما فونت رایگان بی یکان فارسی را نصب کرده ایم،که اگر نیاز به نصب فونت یا فونت های دیگری داشته باشید با استفاده از آموزش نصب فونت روی قالب وردپرس از رسانه آموزشی لرن دی ال به راحتی می توانید اینکار را انجام دهید و فونت دلخواه خودتان را روی قالب نصب کنید.

این قالب با استفاده از کدنویسی استاندارد و واکنش گرای طراحی شده و به صورت کامل از دستگاه های مختلف برای نمایش پشتیبانی می کند،در طراحی این قالب از فریم ورک معروف Bootstrap 3  و Less استفاده شده است که این موضوع محبوبیت قالب را دوچندان می کند و به شما یک سایت واکنش گرا تحویل می هد.

دانلود قالب فروشگاه MediaCenter برای وردپرس

دانلود قالب فروشگاهی برای وردپرس MediaCenterقالب Media Center برای وردپرس

دانلود قالب MediaCenter

افزونه صفحه ساز قالب مدیاسنتر نسخه لرن دی ال

افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر برای قالب مدیاسنتر

بروزرسانی قالب

در تاریخ ۲۳ مردادماه ۹۸ قالب MediaCenter به نسخه ۲.۷.۱۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۷.۱۱

  • رفع مسئله اخطار get_woocommerce_term_meta

اطلاعات قالب

نسخه قالب: ۲.۷.۱۲

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : themeforest[dot]net

بسته نصبی آسان : ندارد

حجم قالب : ۱۳ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

12 + 1 =