بروزرسانی شده
قالب و افزونه وردپرسقالب وردپرس

قالب فروشگاهی و واکنش گرا MediaCenter

13

قالب MediaCenter یکی از قالب های فروشگاهی و حرفه ای برای وردپرس است،که اگر شما از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنید،حتما به یک قالب حرفه ای سازگار با ووکامرس نیاز دارید که این قالب می تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

این قالب در عین حرفه ای بودن از سادگی و سرعت بالایی برخوردار است که امروزه سرعت یکی از فاکتورهای مهم برای راه اندازی وب سایت است،این قالب از طرح و رنگ های مختلفی برخوردار است که تمامی این امکانات از طریق پنل تنظمیات قالب قابل شخصی سازی و ویرایش می باشد.

قالب MediaCenter به صورت کامل از قابلیت RTL پشتیبانی می کند و همین باعث شده که این قالب به صورت کامل با سایت های فارسی زبان سازگار باشد و نیاز به تغییر در کدهای استایل برای راست چین کردن قالب نباشد.ضمن اینکه پنل تنظمیات این قالب توسط لرن دل ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از پنل تنظمیات بخش های مختلف قالب قابل ویرایش است.

قالب فارسی MediaCenter

یکی از موضوعات مهم در طراحی وب سایت داشتن یک فونت مناسب روی سایت است که ما روی این قالب برای شما فونت رایگان بی یکان فارسی را نصب کرده ایم،که اگر نیاز به نصب فونت یا فونت های دیگری داشته باشید با استفاده از آموزش نصب فونت روی قالب وردپرس از رسانه آموزشی لرن دی ال به راحتی می توانید اینکار را انجام دهید و فونت دلخواه خودتان را روی قالب نصب کنید.

این قالب با استفاده از کدنویسی استاندارد و واکنش گرای طراحی شده و به صورت کامل از دستگاه های مختلف برای نمایش پشتیبانی می کند،در طراحی این قالب از فریم ورک معروف Bootstrap 3  و Less استفاده شده است که این موضوع محبوبیت قالب را دوچندان می کند و به شما یک سایت واکنش گرا تحویل می هد.

دانلود قالب فروشگاه MediaCenter برای وردپرس

دانلود قالب فروشگاهی برای وردپرس MediaCenterقالب Media Center برای وردپرس

دانلود قالب MediaCenter

افزونه صفحه ساز قالب مدیاسنتر نسخه لرن دی ال

افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر برای قالب مدیاسنتر

🏆 برخی از ویژگی های قالب فروشگاهی MediaCenter :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۹۸ قالب MediaCenter به نسخه ۲.۷.۱۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۷.۱۴

  • ویژگی ها : سازگار با ووکامرس ۴.x
  • ویژگی ها : سازگار با YITH WooCommerce Wishlist
  • بروزرسانی : Slider Revolution به ۶.۲.۲
  • رفع : مسئله ارسال پیام خالی سبد خرید

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما