پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

دمو فارسی المنتور برای سایت های دیجیتال مارکتینگ و شرکتی

11

دمو آماده المنتور در قالب یک طرح کامل سایت های دیجیتال مارکتینگ است که توسط تیم لرن دی ال تهیه و طراحی شده است،که شما می توانید با استفاده از این فایل های دمو به آسانی در کوتاه ترین زمان ممکن یک سایت کامل را داشته باشید.

این دموها در قالب صفحات مختلف شامل : صفحه اصلی،صفحه درباره ما،صفحه تماس با ما،صفحه خدمات،صفحه مشتریان،صفحه شبکه اجتماعی طراحی شده است که تمام بخش ها متناسب با سایت های فارسی به صورت راست چین طراحی شده است.

این دمو در قالب یک فایل JSON در اختیار شما قرار میگیرد،که می توانید به راحتی درون افزونه المنتور نسخه پرو درون ریزی کنید.دقت کنید که تصاویر استفاده شده در این فایل ها بروی سرورهای ابری لرن دی ال ذخیره سازی شده و به راحتی در حین درون ریزی درون سایت شما بارگذاری می شوند.

هریک از صفحات موجود در این دمو به صورت جداگانه خروجی گرفته شده اند و شما می توانید برای هریک یک صفحه جدید ایجاد کنید و فایل ها را درون ریزی کنید.محتوا استفاده شده در دموها آزمایشی بوده و شما باید محتوای خودتان را جایگزین کنید.البته اگر مایل به استفاده از تصاویر درون ریزی شده باشید از طرف ما هیچگونه محدودیتی برای این منظور در نظر گرفته نشده است.

حتما به این نکته دقت کنید که این دمو تنها روی افزونه المنتور قابل درون ریزی است و شما برای استفاده از آن باید دو نسخه رایگان و پرو افزونه المنتور را روی سایت خودتان نصب داشته باشید.که اگر نسخه پرو افزونه المنتور را ندارید،همین الان از سایت لرن دی ال دانلود کنید.

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده فارسیبروزرسانی شده

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای ...

نکته : دقت کنید شما می توانید از این دموها روی سایت های مختلف خودتان تا هر زمان که نیاز داشته باشید به صورت نامحدود استفاده کنید.امکان حق فروش یا به اشتراک گذاری آنها را ندارید.

دمو المنتور برای انواع سایت ها با موضوعات دیجیتال مارکتینگ مناسب است که اگر دنبال یک طرح خلاق و  راست چین برای سایت خودتان یا مشتریان هستید.می توانید از این دمو استفاده کنید و هریک از فایل های صفحات را به راحتی درون ریزی کنید.

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید ...
الگوهای فارسی المنتور
دمو آماده المنتور برای سایت های دیجیتال مارکتینگ

توضیحاتاطلاعات دموپیشنمایشدریافت دموعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

پینمایش ها به صورت تصویر هستند،که برای مشاهده روی هریک از لینک های زیر باید کلیک کنید.

نکته : پس از ورود به صفحه پیشنمایش برای مشاهده اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
  • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب،افزونه ها و دموها را دریافت کنید.

  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه File-Json مراجعه کنید و فایل اصلی دمو را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.
لرن دی ال
Logo
Shopping cart