بروزرسانی شده

قالب چندمنظوره Noor برای وردپرس

12

قالب وردپرس Noor یکی از قالب های حرفه ای وردپرس با امکانات متعدد و سرعت بارگزاری بالا برای راه اندازی سایت های چندمنظوره است.این قالب برای راه اندازی انواع سایت های شرکتی و فروشگاهی در وردپرس استفاده می شود.

بارزترین ویژگی این قالب سرعت بارگزاری بالا است که توانسته در سایت جی تی متریکس امتیاز ۹۹ درصد را برای PageSpeed و ۹۴ درصد را برای YSlow کسب کند.این قالب همچنین از افزونه های فروشگاه ساز ووکامرس و Esay Digital Downloads در وردپرس پشتیبانی می کند.

در این قالب شما می توانید از ۳۰۰ المان برای طراحی بی نهایت در وردپرس استفاده کنید و تمامی بخش های سایت خودتان را با استفاده از این المان ها شخصی سازی کنید.ضمن اینکه این قالب از سربرگ های متنوع برای داشتن وب سایت هایی با موضوعات مختلف به شما کمک زیادی می کند.

قالب وردپرس Noor

در قالب وردپرس Noor شما می توانید از تکنولوژِ AMP استفاده کنید که این امکان سرعت وب سایت شما را در دستگاه های موباید چندبرابر می کند که با توجه به اولویت ایندکس گوگل گوشی های موبایل این موضوع به بهینه سازی سایت شما کمک زیادی می کند.

در این قالب شما با انواع دموهای مختلف برای راه اندازی سایت های شرکتی و حتی فروشگاهی برای فروش محصولات فیزیکی یا دانلودی روبرو هستید که می توانید به دلخواه خودتان از این قالب برای راه اندازی سایت های چندمنظوره استفاده کنید.

طبق توضیحات این قالب در سایت تم فارست از افزونه WPML برای راه اندازی سایت های چندزبانه پشتیبانی می کند،ضمن اینکه شما با استفاده از این قالب می توانید یک انجمن و یا شبکه ی اجتماعی هم در وردپرس راه اندازی کنید چراکه این قالب از افزونه های بی بی پرس و بادی پرس در وردپرس پشتیبانی می کند.

در قالب نور با استفاده از بخش تنظیمات شما می توانند دموهای آنلاین را به صورت کامل روی سایت خودتان نصب کنید،این امکان در قالب نور نسخه لرن دی ال فراهم است.دقت کنید که این امکان را تنها برای سایت های تازه تاسیس که هیچگونه محتوای ندارند استفاده کنید.

شما برای اینکه بتوانید همه بخش های قالب وردپرس Noor را مشاهده کنید و از این بخش ها درون سایت خودتان استفاده کنید باید حتما افزونه Noor Assistant را نصب کنید که این افزونه توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در کنار فایل های قالب در اختیار شما قرار می گیرد.

تنظیمات برگه در قالب noor وردپرس

راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش فایل در قالب Noor با افزونه EDD

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با استفاده از ووکامرس در قالب Noor

سربرگ های متنوع قالب noor

تنظیمات قالب noor

افزونه ویژوال کامپوزر در قالب وردپرس Noor

طراحی صفحه در قالب Noor

تنظیمات قالب noor وردپرس نسخه فارسی شده

افزونه ویژوال کامپوزر برای قالب نور وردپرس

نصب دموهای قالب noor وردپرس

قالب وردپرس فروشگاهی

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های قالب چندمنظوره Noor :

بروزرسانی قالب

در تاریخ ۲ آذر ماه ۹۸ قالب Noor به نسخه ۵.۲.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۵.۲.۰

  • توضیحاتی سازنده وارد نکرده

اطلاعات قالب

نسخه قالب : ۵.۲.۰

زبان فارسی :  دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در : elegantthemes[dot]com

بسته نصبی آسان : ندارد ( امکان نصب دموهای آنلاین در قالب فراهم است )

فونت قالب : ایران سنس نسخه لایسنس دار

حجم قالب :  ۲۷ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

      ارسال دیدگاه

      19 − پنج =