بروزرسانی شده

قالب چند منظوره Noor برای وردپرس

12

قالب وردپرس Noor یکی از قالب های حرفه ای وردپرس با امکانات متعدد و سرعت بارگزاری بالا برای راه اندازی سایت های چندمنظوره است.این قالب برای راه اندازی انواع سایت های شرکتی و فروشگاهی در وردپرس استفاده می شود.

بارزترین ویژگی این قالب سرعت بارگزاری بالا است که توانسته در سایت جی تی متریکس امتیاز 99 درصد را برای PageSpeed و 94 درصد را برای YSlow کسب کند.این قالب همچنین از افزونه های فروشگاه ساز ووکامرس و Esay Digital Downloads در وردپرس پشتیبانی می کند.

در این قالب شما می توانید از 300 المان برای طراحی بی نهایت در وردپرس استفاده کنید و تمامی بخش های سایت خودتان را با استفاده از این المان ها شخصی سازی کنید.ضمن اینکه این قالب از سربرگ های متنوع برای داشتن وب سایت هایی با موضوعات مختلف به شما کمک زیادی می کند.

قالب وردپرس Noor

در قالب وردپرس Noor شما می توانید از تکنولوژی AMP استفاده کنید که این امکان سرعت وب سایت شما را در دستگاه های موباید چندبرابر می کند که با توجه به اولویت ایندکس گوگل گوشی های موبایل این موضوع به بهینه سازی سایت شما کمک زیادی می کند.

در این قالب شما با انواع دموهای مختلف برای راه اندازی سایت های شرکتی و حتی فروشگاهی برای فروش محصولات فیزیکی یا دانلودی روبرو هستید که می توانید به دلخواه خودتان از این قالب برای راه اندازی سایت های چندمنظوره استفاده کنید.

طبق توضیحات این قالب در سایت تم فارست از افزونه WPML برای راه اندازی سایت های چندزبانه پشتیبانی می کند،ضمن اینکه شما با استفاده از این قالب می توانید یک انجمن و یا شبکه ی اجتماعی هم در وردپرس راه اندازی کنید چراکه این قالب از افزونه های بی بی پرس و بادی پرس در وردپرس پشتیبانی می کند.

در قالب نور با استفاده از بخش تنظیمات شما می توانند دموهای آنلاین را به صورت کامل روی سایت خودتان نصب کنید،این امکان در قالب نور نسخه لرن دی ال فراهم است.دقت کنید که این امکان را تنها برای سایت های تازه تاسیس که هیچگونه محتوای ندارند استفاده کنید.

شما برای اینکه بتوانید همه بخش های قالب وردپرس Noor را مشاهده کنید و از این بخش ها درون سایت خودتان استفاده کنید باید حتما افزونه Noor Assistant را نصب کنید که این افزونه توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در کنار فایل های قالب در اختیار شما قرار می گیرد.

قالب فروشگاه Noor برای وردپرس

پشتیبانی قالب وردپرس نور از افزونه ویژوال کامپوزر

تنظیمات قالب Noor

قالب چندمنظور Noor برای راه اندازی سایت های شرکتی

سربرگ های متنوع در قالب چندمنظور نور

پشتیبانی قالب وردپرس Noor از المان های متنوع

پشتیبانی قالب وردپرس Noor از افزونه فروشگاهی EDD

🏆 برخی از ویژگی های قالب چندمنظوره Noor :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 18 بهمن ماه 99 قالب Noor به نسخه 5.6.31 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 5.6.31

  • لیست تغییرات درون فایل changelog.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

  • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( 100 هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
  • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این قالب به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.
  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما