بروزرسانی شده

افزونه QuForm – فرم سازحرفه ای وردپرس

10

افزونه QuForm یکی از افزونه های فرم ساز حرفه ای وردپرس است،این افزونه در عین سادگی از قدرت بالایی برای طراحی فرم های حرفه ای در وردپرس بکار می رود.

در طی توسعه این افزونه شاهد تغییرات زیادی برای کدنویسی آن بودیم که چندی پیش این افزونه به صورت کلی تغییر کرد و از یک پنل مدیریت حرفه ای در حال حاظر برخوردار است.در این افزونه بدون داشتن دانش کدنویسی و تنها با روش کشیدن و راه کردن می توانید به سرعت فرم های مختلفی را طراحی کنید.

ترجمه شده به زبان فارسی

در افزونه کیو فرم تمامی عناصر تشکیل دهنده یک فرم از متن و ایمیل گرفته تا گزینه های چندانتخابی همگی در دسترس شما هستند و به راحتی می توانید هر یک از این گزینه ها را انتخاب کرده و به فرم خودتان اضافه کنید.به این نکته هم توجه کنید که هریک از فیلد ها قابل ویرایش هستند و داری یکسری تنظیمات خاص هستند.

در این افزونه امکان ارسال ایمیل بر اساس پارامترهای انتخابی وجود دارد،به صورتی که شما اگر برای یک فرم پشتیبانی چندین اپراتور پاسخ گو دارید برای این فرم براساس گزینه های انتخابی می توانید تعریف کنید که هر فرم با گزینه ی انتخابی خاص برای کدام یک از اپراتورها ارسال شود.

آموزش طراحی فرم در وردپرس با افزونه QuForm به زبان فارسی

در استفاده از افزونه فرم سازQuForm هیچ گونه محدودیتی برای طراحی فرم ها ندارید و شما برای بخش های مختلف سایت می توانید انواع فرم های استخدام،پشتیبانی،تماس و دیگر فرم های موردنیاز خود را طراحی کنید که این خود نشان از حرفه ای بودن این افزونه دارد.

در محیط کاربری طراحی فرم در این افزونه امکان تست واکنش گرایی هم وجود دارد که این گزینه به تازگی به نسخه های جدید ان اضافه شده که شما می توانید به صورت زنده فرمی که طراحی کرده اید را برای دیواس های مختلف تست کنید.محیط کاربری این افزونه در عین سادگی از امکانات زیادی برخوردار که این محیط به صورت کاملا فارسی شده در اختیار شما قرار می گیرد.

دانلود افزونه QuForm برای وردپرس

دانلود افزونه فارسی QuForm

دانلود افزونه QuForm

دانلود فرم ساز حرفه ای برای وردپرس QuForm

دانلود افزونه فرم ساز فارسی برای وردپرس QuForm

برخی از ویژگی های افزونه فرم ساز QuForm :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۵ خرداد ماه ۹۸ افزونه QuForm به نسخه ۲.۹.۱ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۹.۱

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۵ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۴ نظرات
  1. لینک دانلود مشکل داره

  2. نسخه ۲.۹.۱ امده لطفا قرار بدید

ارسال دیدگاه

3 × پنج =