افزونه های جانبی Restrict Content Pro

4

افزونه Restrict Content Pro یکی از افزونه های کاربردی برای راه اندازی بخش VIP یا اشتراک ویژه در سایت های وردپرسی است که ما در لرن دی ال به صورت کامل به آموزش این افزونه پرداخته ایم و نسخه فارسی شده افزونه را هم در سایت قرار گرفته است.

این افزونه در سال ۲۰۱۵ توسط سازنده به صورت رایگان روی گیت هاپ قرار گرفت و شما می توانید به رایگان آن را دانلود کنید،اما ما این افزونه را به این دلیل در بخش اشتراک ویژه سایت قراردادیم چون اقدام به فارسی سازی افزونه کردیم و دراصل هزینه فارسی سازی را از شما می گیریم.

اما این افزونه امکانات جانبی گسترده ای دارد که برای دریافت آنها شماباید از سایت سازنده اشتراک ماهیانه یا سالیانه ای را خریداری کنید و این امکانات در قالب افزونه های جانبی به شما عرضه می گردد.که در این پکیچ ما ۱۸ افزونه جانبی را در اختیار شما قرار داده ایم.

استفاده از افزونه به تنهایی به شما برای پیاده سازی بخش اشتراک ویژه کمک می کند ولی اگر نیاز به امکانات بیشتر و حرفه ای تر در بخش اشتراک وِیژه خود با استفاده از این افزونه داشته باشید باید از افزونه های جانبی آن استفاده کنید.

دریافت افزونه Restrict Content Pro نسخه فارسی شده

دریافت آموزش افزونه Restrict Content Pro به زبان فارسی

لیست افزونه های موجود در این پکیچ را در زیر مشاهده می کنید :

RCP-Activecampaign
RCP-Aweber Pro
RCP-Convertki
RCP-Custom Redirects
RCP-Drip Content
RCP-Group Accounts
RCP-Hardset Expiration Dates
RCP-Help Scout
RCP-Ip Restriction
RCP-Mailchimp Pro
RCP-Math Verification
RCP-Rest Api
RCP-Restriction Timeouts
RCP-Restrict Past Content
RCP-Site Creation
RCP-Timelock
RCP-Woocommerce Member Discounts
Restrict Content pro

راه اندازی اشتراک ویژه یکی از راه های عالی برای کسب درآمد از اینترنت است که در دنیا هم خیلی رایج است و سایت های بزرگ دنیا در زمینه ارائه فایل های دانلودی از این روش استفاده می کنند.اگر شما محصولاتی را به صورت دانلودی ارائه می کنید یا محتوایی که در اینترنت به سختی پیدا می شود می توانید بخشی از این محتوا را در اختیار کاربران خاص خودتان قرار دهید.

در ازای ارائه بخش مهمی از یک یا چند محتوا یا ارائه فایل های دانلودی که خود شماتولید می کنید یا اینکه از سایت های خارجی تهیه و بومی سازی می کنید،به صورت صورت اشتراک ویژه در قالب چندروز یا ماهیانه یا چندماه مبلغی را دریافت کنید.

افزونه Restrict Content Pro در سایت های وردپرسی در این راه برای راه اندازی بخش اشتراک ویژه به شما کمک زیادی می کند که می توانید در کنار خود افزونه امکانات زیادی هم در قالب افزونه های جانبی استفاده کنید.

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۳ آذر ماه ۹۷ افزونه Restrict Content Pro  بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : نسخه هر افزونه در پکیچ موجود است

زبان فارسی : ندارد

عرضه شده در : restrictcontentpro[dot]com

حجم افزونه : ۳ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

هفده + هجده =