محصول جدید

قالب Seomun وردپرس برای سایت های دیجیتال مارکتینگ

3
۵.۰
۰۵

قالب Seomun یکی از قالب های حرفه ای و البته جدید وردپرس است،که برای شما امکان راه اندازی سایت های چندمنظوره را فراهم می کند.با استفاده از این قالب شما می توانید یک سایت دیجیتال مارکتینگ با طرح های خلاق داشته باشید.

ترجمه شده به زبان فارسی

این قالب از یک طرح خلاق و طراحی شده با استفاده از استاندارد کدنویسی جدید طراحی شده است و از افزونه های حرفه ای وردپرس مخصوصا صفحه ساز ویژوال کامپوزر به صورت کامل پشتیبانی می کند.ضمن اینکه همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس که در سایت لرن دی ال قرار دارند از یک پنل تنظیمات حرفه ای برای شخصی سازی بخش های مختلف قالب برخوردار است.

قالب Seomun مخصوصا راه اندازی سایت های دیجیتال مارکیتنگ است،که البته شما برای راه اندازی انواع سایت های شخصی و شرکتی می توانید از این قالب استفاده کنید.ناگفته نماند که این قالب از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس هم پشتیبانی می کند و شما برای فروش محصولات هم می توانید از قالب Seomun استفاده کنید.

این قالب با استفاده از زبان های برنامه نویسی HTML5 و CSS3 طراحی شده است و شما می توانید یک سایت واکنشگرا ( پشتیبانی از صفحه نمایشگرهای مختلف) با استفاده از این قالب طراحی کند،ضمن اینکه در این قالب از فونت آیکون FontAwesome هم استفاده شده است که زیبایی خاصی را به سایت شما می بخشد.

در این قالب شما می توانید به صورت آنلاین افزونه های موردنیاز را نصب کنید و همچنین امکان نصب دموها هم به صورت آنلاین از پنل قالب فراهم است و شما به راحتی می توانید یک سایت همانند دموی اصلی قالب داشته باشید،فقط به این نکته دقت داشته باشید که این دموها به زبان اصلی قالب هستند.

این قالب هم همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از زبان راست چین پشتیبانی می کند که شما به راحتی می توانید در سایت های زبان فارسی از آن استفاده کنید و همچنین فونت ایران سنس هم از طرف لرن دی ال بروی این قالب برای شما نصب شده است.

دانلود قالب Seomun برای وردپرس

قالب دیجیتال مارکتینگ Seomun برای وردپرس

قالب سئو Seomun برای وردپرس

افزونه ویژوال کامپوزر در قالب Seomun برای وردپرس

قالب چندمنظوره Seomun برای وردپرس

قالب Seomun برای سایت های دیجیتال مارکتینگ

قالب دیجیتال مارکتینگ و فروشگاهی Seomun برای وردپرس

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های قالب چندمنظوره Seomun :

بروزرسانی قالب

در تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۸ قالب Seomun به نسخه ۱.۰.۱ بروزرسانی شد.

اطلاعات قالب

نسخه قالب : ۱.۰.۱

زبان فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در :themeforest[dot]net

بسته نصبی آسان : ندارد

فونت : ایران سنس نسخه لایسنس دار

حجم قالب : ۱۹ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه