افزونه وردپرس Simple Custom CSS & JS PRO برای افزودن کدهای سفارشی

3

افزونه وردپرس Simple Custom CSS & JS PRO به شما کمک می کنید تا به سادگی کدهای CSS,JS و HTML را به سایت خودتان در بخش های مختلف اضافه کنید.با استفاده از این افزونه به سادگی می توانید کدهای سفارشی شده را به بخش های مختلف سایت از بخش سربرگ،پانوشت و بدنه سایت اضافه کنید.

وردپرس امکان افزودن کدهای سفارشی CSS را به صورت پیش فرض در خودش دارد که شما می توانید با مراجعه به بخش نمایش > سفارشی سازی این امکان را مشاهده کنید.ولی دقت کنید که اگر شما بخواید غیر از CSS کدهای دیگری مانند HTML و JS به سایت خودتان اضافه کنید.باید قالب سایت خودتان را ویرایش کنید و به صورت مستقیم این کدها را در سورس قالب قرار دهید که این امکان برای قالب های آماده کمی سخت است.

اگر شما از یک قالب آماده وردپرس استفاده می کنید با هر بروزرسانی این قالب باید تغییرات را در قالب وارد کنید ولی با استفاده از افزونه Simple Custom CSC & JS به راحتی بدون تغییری در سورس قالب کدهای خودتان را اضافه کنید.ضمن اینکه در این افزونه شما می توانید با توجه به شخصی سازی های خاص کدهای خودتان را به سربرگ،پانوشت و بدنه سایت از طریق افزونه اضافه کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان فشرده سازی یا کاهش حجم کدهای سفارشی است که در خود افزونه این امکان قرار دارد و به راحتی با یک دکمه شما می توانید کدهای CSS یا JS خودتان را فشرده سازی کنید و این امر باعث کاهش حجم سایت و در نهایت افزایش سرعت خواهد شد.

دانلود افزونه Simple Custom CSC & JS PRO برای وردپرس

افزونه افزودن کدهای CSS به قالب وردپرس

افزودن کدهای سفارشی به وردپرس

افزودن کدهای جاوا اسکریپت به قالب وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه وردپرس Simple Custom CSS & JS PRO :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

  • در تاریخ 5 مرداد ماه 1400 افزونه Simple Custom CSS & JS PRO به نسخه 4.25.2 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 4.25.2

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل readme.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart