قالب ماندگار دانلود

4

این قالب ایرانی بوده و سازگاری خوبی با ودرپرس دارد،پوسته ماندگار دانلود مخصوص سایت های دانلودی بوده و توسط شرکت ماندگار وب طراحی شده است.

این پوسته رایگان بوده و شما کاربران عزیز می توانید برای راه اندازی سایت دانلودی با استفاده از وردپرس از آن استفاده کنید.

ترجمه شده به زبان فارسی

ویژگی های خوب این قالب ایرانی باعث شده که محبوبیت خوبی را بدست آورد و با توجه به ساختار کلی قالب از آن برای سایت های دانلودی در زمینه های مختلف منتشر محتوای دانلودی می توان استفاده کرد.

این قالب نیاز به افزونه WP-PostViews دارد که این افزونه در کنار قالب قرار دارد و اگر شما در نصب قالب دچار خطا شدید،سعی کنید افزونه WP-PostViews را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید.

قالب ماندگار دانلود دارای پنل مدیریت حرفه ای و فارسی بوده و شما به راحتی می توانید تمامی بخش های قالب را مدیریت کنید و همچنین طرح دلخواه خودتان را روی قالب پیاده سازی کنید.

قالب ماندگار دانلود

ویژگی مهم دیگر این قالب حالت Responsive که به معنای واکنش گرایی است،که این قابلیت باعث شده که سایت شما با استفاده از این قالب سازگاری بالایی با دستگاه های دسکتاب و موبایل داشته باشد و کاربران شما به راحتی می تواننند با استفاده از هرنوع دستگاهی که دارند از سایت شما استفاده کنند.

نحوه قرار دادن لینک دانلود

برای قرار دادن لینک دانلود در پایین مطالب به صورت زیر عمل کنید.

قالب ماندگار دانلود

دریافت قالب

ارائه این قالب متوقف شده است.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

8 + 13 =