بروزرسانی شده

قالب طرح مینیمال Typology برای وردپرس + نصب دموهای آنلاین

11

Typology نام یکی از قالب های زیبا وردپرس با طرح مینیمال است که برای راه اندازی انواع وب سایت های شخصی و وبلاگی مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع قالب برای ایجاد صفحات فرود با سایت هایی برای معرفی برندهای شخصی استفاده می شود.

این قالب به دلیل حرفه ای بودن دارای یک پنل مدیریت حرفه ای است که شما می توانید تمامی بخش های مختلف این قالب را درون وب سایت خود شخصی سازی کنید و هر تنظمیاتی که مدنظرتان باشد در این قالب وجود دارد ضمن اینکه برای استفاده از ابزارهای مختلف وردپرس این قالب ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای طراحی صفحات خود استفاده کنید.

به دلیل طرح سادهگی این قالب برای متمرکز کردن کاربران روی یک موضوع خاص درون صفحه می توانید استفاده مفیدی از این قالب داشته باشید و از رنگ بندی های مختلف آن برای ایجاد صفحات وب سایت استفاده کنید،این موارد تمامی در پنل مدیریت قالب تاپیولوژی قالب تغییر و شخصی سازی است.

قالب Typology به صورت کامل از قابلیت RTL پشتیبانی می کند و شما بدون هیچ نگرانی میتوانید از این قالب روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی استفاده کنید که تمامی بخش های این قالب هم توسط لرن دی ال فارسی سازی شده که تنها با نصب یک فونت دلخواه روی این قالب می توانید استفاده های خوبی از آن داشته باشید.

اگر شما با نصب فونت روی قالب های وردپرس آشنا نیستید،نگران نباشید چرا که ما در رسانه آموزشی لرن دی ال دوره آموزش رایگان نصب فونت روی قالب های وردپرس را برای شما آماده کردیم که با استفاده از این آموزش شما میتوانید فونت های دلخواه تان را روی قالب خود نصب و استفاده کنیذ.

از دیگر ویژگی های خوب این قالب امکان واکنش گرایی در آن است که شما می توانید با استفاده از این قالب یک سایت واکنش گرا ساده را داشته باشید و در تمامی صفحات استاندارد نمایش به خوبی قابل بارگیری است و نکته دیگر در مورد این قالب پشتیبانی از ووکامرس در آن است که اگر شما محصولاتی هم برای فروش داشته باشید با استفاده از این قالب می توانید برای فروش قرار دهید.

قالب وردپرس Typology فارسی شده
قالب فارسی Typology برای وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های قالب مینیمال وردپرس Typology :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 22 اسفند ماه 99 قالب آگهی وردپرس Typology به نسخه 1.7.1 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.7.1

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • برای این نسخه توضیحاتی وارد نشده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما