بروزرسانی شده

قالب طرح مینیمال Typology برای وردپرس

10

Typology نام یکی از قالب های زیبا وردپرس با طرح مینیمال است که برای راه اندازی انواع وب سایت های شخصی و وبلاگی مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع قالب برای ایجاد صفحات فرود با سایت هایی برای معرفی برندهای شخصی استفاده می شود.

این قالب به دلیل حرفه ای بودن دارای یک پنل مدیریت حرفه ای است که شما می توانید تمامی بخش های مختلف این قالب را درون وب سایت خود شخصی سازی کنید و هر تنظمیاتی که مدنظرتان باشد در این قالب وجود دارد ضمن اینکه برای استفاده از ابزارهای مختلف وردپرس این قالب ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای طراحی صفحات خود استفاده کنید.

به دلیل طرح سادهگی این قالب برای متمرکز کردن کاربران روی یک موضوع خاص درون صفحه می توانید استفاده مفیدی از این قالب داشته باشید و از رنگ بندی های مختلف آن برای ایجاد صفحات وب سایت استفاده کنید،این موارد تمامی در پنل مدیریت قالب تاپیولوژی قالب تغییر و شخصی سازی است.

قالب Typology به صورت کامل از قابلیت RTL پشتیبانی می کند و شما بدون هیچ نگرانی میتوانید از این قالب روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی استفاده کنید که تمامی بخش های این قالب هم توسط لرن دی ال فارسی سازی شده که تنها با نصب یک فونت دلخواه روی این قالب می توانید استفاده های خوبی از آن داشته باشید.

اگر شما با نصب فونت روی قالب های وردپرس آشنا نیستید،نگران نباشید چرا که ما در رسانه آموزشی لرن دی ال دوره آموزش رایگان نصب فونت روی قالب های وردپرس را برای شما آماده کردیم که با استفاده از این آموزش شما میتوانید فونت های دلخواه تان را روی قالب خود نصب و استفاده کنیذ.

از دیگر ویژگی های خوب این قالب امکان واکنش گرایی در آن است که شما می توانید با استفاده از این قالب یک سایت واکنش گرا ساده را داشته باشید و در تمامی صفحات استاندارد نمایش به خوبی قابل بارگیری است و نکته دیگر در مورد این قالب پشتیبانی از ووکامرس در آن است که اگر شما محصولاتی هم برای فروش داشته باشید با استفاده از این قالب می توانید برای فروش قرار دهید.

دانلود قالب Typology نسخه فارسی شده برای وردپرس

قالب Typology نسخه فارسی شده براس سایت های شخصی وردپرس

دانلود قالب با طرح مینیمال برای وردپرس

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

برخی از ویژگی های قالب مینیمال وردپرس Typology :

بروزرسانی قالب

در تاریخ ۱۱ مهرماه ۹۸ قالب Typology به نسخه ۱.۶.۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۶.۳

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • اضافه شدن قالب صفحه خالی (بدون عنوان ، هدر و صفحه)
  • اضافه شدن پشتیبانی رسمی برای افزونه WP Forms WordPress
  • اضافه شدن گزینه هایی برای انتخاب چندین فونت برای به اشتراک گذاری اجتماعی در تنظیمات
  • برطرف شدن یکسزی از مشکلات

اطلاعات قالب

نسخه قالب : ۱.۶.۳

زبان فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در : themeforest[dot]net

بسته نصبی آسان : ندارد ( امکان نصب دموهای اصلی به صورت آنلاین است )

فونت قالب : ایران سنس نسخه لایسنس دار

حجم قالب : ۲ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

3 + شانزده =