قالب طرح مینیمال Typology برای وردپرس + نصب دموهای آنلاین

قالب طرح مینیمال Typology برای وردپرس + نصب دموهای آنلاین

تاریخ بروزرسانی : ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲

نسخه قالب : ۱.۷.۶

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت قالب روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ قالب وردپرس Typology به نسخه ۱.۷.۶ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۷.۶

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات این قالب موجود نیست.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب و افزونه های موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب و افزونه های را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( ۱۹۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این قالب به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این قالب قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه قالب و همراه با افزونه پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه theme مراجعه کنید و فایل اصلی قالب را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

Typology نام یکی از قالب های زیبا وردپرس با طرح مینیمال است که برای راه اندازی انواع وب سایت های شخصی و وبلاگی مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع قالب برای ایجاد صفحات فرود با سایت هایی برای معرفی برندهای شخصی استفاده می شود.

این قالب به دلیل حرفه ای بودن دارای یک پنل مدیریت حرفه ای است که شما می توانید تمامی بخش های مختلف این قالب را درون وب سایت خود شخصی سازی کنید و هر تنظمیاتی که مدنظرتان باشد در این قالب وجود دارد ضمن اینکه برای استفاده از ابزارهای مختلف وردپرس این قالب ابزارک هایی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای طراحی صفحات خود استفاده کنید.

۸.۸
قالب Writing برای سایت های وبلاگی و شخصی

قالب Writing برای سایت های وبلاگی و شخصی بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ نسخه قالب : ۴.۰۱ …

به دلیل طرح ساده گی این قالب برای متمرکز کردن کاربران روی یک موضوع خاص درون صفحه می توانید استفاده مفیدی از این قالب داشته باشید و از رنگ بندی های مختلف آن برای ایجاد صفحات وب سایت استفاده کنید،این موارد تمامی در پنل مدیریت قالب تاپیولوژی قالب تغییر و شخصی سازی است.

قالب Typology به صورت کامل از قابلیت RTL پشتیبانی می کند و شما بدون هیچ نگرانی میتوانید از این قالب روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی استفاده کنید که تمامی بخش های این قالب هم توسط لرن دی ال فارسی سازی شده که تنها با نصب یک فونت دلخواه روی این قالب می توانید استفاده های خوبی از آن داشته باشید.

اگر شما با نصب فونت روی قالب های وردپرس آشنا نیستید،نگران نباشید چرا که ما در رسانه آموزشی لرن دی ال دوره آموزش رایگان نصب فونت روی قالب های وردپرس را برای شما آماده کردیم که با استفاده از این آموزش شما میتوانید فونت های دلخواه تان را روی قالب خود نصب و استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های خوب این قالب امکان واکنش گرایی در آن است که شما می توانید با استفاده از این قالب یک سایت واکنش گرا ساده را داشته باشید و در تمامی صفحات استاندارد نمایش به خوبی قابل بارگیری است و نکته دیگر در مورد این قالب پشتیبانی از ووکامرس در آن است که اگر شما محصولاتی هم برای فروش داشته باشید با استفاده از این قالب می توانید برای فروش قرار دهید.

بروزرسانی : قالب تایپوگرافی به صورت مستمر بروزرسانی های را خواهد داشت،که شما می توانید نسخه های جدید را هم از سایت ما دریافت کنید.ضمن اینکه در هر بروزرسانی شما میتوانید یک قالب کامل و بهینه تر داشته باشید.

زبان فارسی : ما در لرن دی ال سعی کردیم یک قالب تمام فارسی شده به شما تحویل دهیم،که تمام بخش های مورد استفاده این قالب را فارسی سازی کردیم.

قالب وردپرس تایپوگرافی برای چه سایت های مناسب است ؟

قالب Typology
قالب شخصی وردپرس
دانلود قالب با طرح مینیمال برای وردپرس
۱۰ نمره کل
قالب وردپرس تاپیولوژی

تاپیولوژی نام یکی از قالب های زیبا وردپرس با طرح مینیمال است که برای راه اندازی انواع وب سایت های شخصی و وبلاگی مورد استفاده قرار می گیرد.

زبان فارسی قالب
۱۰
پشتیبانی از وردپرس فارسی
۱۰
پشتیبانی از ووکامرس فارسی
۸
کارایی قالب
۱۰
نکات مثبت محصول
 • دارای طرح مینیمال زیبا
 • امکان شخصی سازی رنگ های مختلف برای وب سایت
 • پشتیبانی از فروشگاه ساز ووکامرس
 • دارای قابلیت RTL برای استفاده روی سایت های فارسی زبان
 • دارای پنل مدیریت حرفه ای برای شخصی سازی وب سایت
 • دارای طرح های مختلف تایپوگرافی
 • دارای افزونه های اختصاصی برای استفاده روی سایت
 • دارای ابزارک های اختصاصی
نکات منفی محصول
 • مشکل شایعی در قالب مشاهده نشد.
یک دیدگاه ارسال کنید
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   امتیاز کلی شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo