بروزرسانی شده

قالب خبری Vmagazine برای وردپرس + نصب دموهای آنلاین

12

قالب Vmagazine یکی از قالب های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی سایت های خبری است،این قالب برای سایت هایی با موضوعات خبری،تکنولوژی،وبلاگی،تفریحی و مجلات اینترنتی مفید می باشد.که شما را برای داشتن یک مجله اینترنتی خوب بی نیاز می کند.

وی مگزین هم همانند دیگر قالب های خبری و حرفه ای وردپرس امکانات زیادی را در اختیار شماقرار می دهد که این قابلیت ها را می توانید از بخش تنظیمات خود قالب بررسی و شخصی سازی کنید.دقت کنید که برای استفاده از همه امکانات این قالب افزونه هایی موردنیاز است که هنگام نصب قالب به شما پیشنهادنصب داده خواهد شد،که باید این افزونه را به صورت اتوماتیک نصب کنید.

ترجمه شده به زبان فارسی

برای دسترسی به پنل تنظیمات این قالب از مدیریت وردپرس خود در بخش نمایش روی گزینه سفارشی سازی کلیک کنید که در سمت راست صفحه شما می توانید تمام گزینه های مدیریت قالب را مشاهده و شخصی سازی کنید.

این قالب با داشتن بیش از ۲۰ طرح متنوع در ابزارک ها شما را برای داشتن یک صفحه خبری متنوع بی نیاز کرده است،چرا که معموملا در سایت های خبری یا مجلات اینترنتی به دلیل تنوع موضوعات و تولید محتوا در وب سایت نحوه نمایش این موضوعات به صورت تفکیک شده از اهمیت بالایی برخوردار است.

ویژگی مهمی که در این قالب مورد اهمی است RTL بودن است که از زبان راست به چپ پشتیبانی می کنید و شما به راحتی می توانید در سایت های فارسی زبان از این قالب استفاده کنید.به صورت پیش فرض فایل استایل راست چین روی این قالب قرار دارد و شما نیازی به تغییرات در بخش rtl قالب ندارید.

نکته ی قابل توجه ای که در قالب Vmagazine باید ذکر کنیم سادگی راه اندازی این قالب است،باتوجه به اینکه در رده قالب های حرفه ای قرارگرفته است شما به راحتی می توانید با این قالب کارکنید و خیلی سریع سایت خودتان را راه اندازی کنید.

قالب Vmagazine

دانلود قالب خبری Vmagazine

دانلود قالب خبری وردپرسپنل تنظیمات قالب خبری  Vmagazine

قالب فارسی خبری برای سایت های وردپرس

نصب افزونه های ضروری برای قالب Vmagazine وردپرس+نصب دموهای قالب وردپرس Vmagazine نسخه فارسی

🏆 برخی از ویژگی های قالب خبری وردپرس Vmagazine :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۲۳ مردادماه ۹۸ قالب Vmagazine به نسخه ۱.۱.۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۱.۵

  • اضافه شدن صفحه خوش آمدید
  • اضافه شدن رابط وارد کننده نسخه ی نمایشی جدید
  • گزینه های اضافه شده برای نمایش یا پنهان کردن متا پست در customizer

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      دوازده − 8 =