بروزرسانی شده

قالب خبری و مجله ای Voice برای وردپرس

12

قالب Voice یکی از قالب های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی سایت های خبری و مجله ای است،که با استفاده از این قالب شما می توانید یک سایت محتوای یا وبلاگی را راه اندازی کنید.

این قالب از انعطاف زیادی برخوردار است و جزء قالب های محبوب وردپرس برای راه اندازی سایت های خبری که در سایت تم فارست امتیاز ۴.۹ از ۵ را کسب کرده است،به دلیل واکنش گرایی بالا و داشتن پنل تنظیمات حرفه ای برای مدیریت بخش های مختلف از محبوبیت بالایی برخوردار است.

قالب Voice هم همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از افزونه های حرفه ای همچون ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در وردپرس و با بی بی پرس برای راه اندازی انجمن در وردپرس پشتیبانی می کند که شما می توانید به راحتی از این افزونه ها هم در سایت خود استفاده کنید.

این قالب از سرعت اجرایی و کارایی بالای برخوردار است که شما می توانید به راحتی با استفاده از امکانات قالب سایت خودتان را طراحی کنید و با استفاده از بخش تنظیمات بخش های مختلف سایت را شخصی سازی کنید.

یکی از ویژگی های خوب این قالب پشتیبانی از سیستم RTL است که شما به راحتی میتوانید در سایت های وردپرس فارسی زبان از این قالب استفاده کنید و بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید ضمن اینکه ما در لرن دی ال از فونت لایسنس دار ایران سنس روی این قالب استفاده کردیم.

قالب Voice در لحاظ بهینه سازی سرعت نسبت به نسخه های قبلی از درصد بالایی برخوردار است،به گفته طراح این قالب نسبت به نسخه های قبلی ۳۰ درصد افزایش سرعت داشته است،ضمن اینکه در تنظمیات خود قالب هم امکاناتی برای بهینه سازی سایت در اختیار شما قرار دارد که می توانید از آنها هم استفاده کنید.

این قالب توسط لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و شما میتوانید به راحتی از این قالب استفاده کنید در تصویر زیر بخشی از تنظیمات قالب را می توانید مشاهده کنید.

قالب خبری و محتوای Voice برای سایت های وردپرسی

قالب خبری وردپرس

قالب خبری و مجله ای voice برای وردپرس

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

بروزرسانی قالب

در تاریخ ۱۱ مهرماه ۹۸ قالب Voice به نسخه ۲.۹.۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۹.۳

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • اضافه شدن گزینه هایی برای انتخاب چندین قلم برای به اشتراک گذاری اجتماعی در تنظیمات افزونه در داشبورد
  • اضافه شدهن پشتیبانی رسمی برای افزونه WP Forms WordPress
  • رفع برخی از مشکلات در ظاهر قالب

اطلاعات قالب

نسخه قالب: ۲.۹.۳

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : themeforest[dot]net

بسته نصبی آسان : ندارد ( امکان نصب دموهای اصلی به صورت آنلاین است )

حجم قالب : ۲ مگابایت

فونت قالب : ایران سنس نسخه لایسنس دار

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

1 × دو =