بروزرسانی شده
افزونه های فروشگاهی وردپرسافزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export

7

افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export به شما برای خروجی گرفتن از بخش های مختلف فروشگاه تان کمک می کند،با استفاده از این افزونه شما می توانید در قالب فایل های اکسل از بخش مشتریان،سفارش ها و کوپن های سایت خود خروجی دریافت کنید.

یکی از اقدامات مهم  و کاربردی برای هر فروشگاه اینترنتی تهیه خروجی از بخش های مختلف سایت است تا بتوان از این خروجی ها برای پیاده سازی دیجیتال مارکتینگ استفاده کرد، اگر شما از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنید این افزونه به شما کمک زیادی می کند.

با استفاده از این افزونه و بخش تنظیماتی که در اختیار شما است به صورت حرفه ای از بخش های مختلف سایت خود در قالب فایل های اکسل خروجی دریافت کنید که این موضوع برای یک بازه زمانی دلخواه انجام می گیرد،شما می توانید این بازه زمانی را هنگام خروجی گرفتن در بخش تنظیمات افزونه تعیین کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان ذخیره سازی فایل های خروجی از طریق FTP است،که با استفاده از این روش شما می توانید زمان بندی خاص یا اینکه براساس وضعیت سفارش ها فایل های خروجی گرفته شده را بروی یک مکان ذخیره سازی خارج از وب سایت خود ذخیره کنید.

آموزش جامع فروشگاه ساز ووکامرس به زبان فارسی

افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export این امکان را دارد که فایل های خروجی را از طریق ایمیل برای شما ارسال کند،که بازهم همانند روش FTP امکان شخصی سازی فایل های ارسالی وجود دارد و به راحتی براساس تنظیماتی که شما اعمال می کند فایل های خروجی را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کند.

افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export برای وردپرس

خروجی اکسل سفارشات ووکامرس

خروجی اکسل سفارشات ووکامرس WooCommerce Customer/Order CSV Export

افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export برای ووکامرس

🏆 برخی از امکانات و ویژگی های افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۹۹ افزونه WooCommerce Customer/Order CSV Export به نسخه ۵.۰.۱۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۵.۰.۱۴

  • فیکس – به نقل از فرار در قسمت نام صادرات
  • رفع – قسمت های شروع تاریخ و تاریخ پایان را مخفی کنید وقتی Export Type در صادرات دستی روی کوپن تنظیم شده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

۲ دیدگاه
  1. باسلام
    این لینک مورد داره لطفا درستش کنین

دیدگاه شما