افزونه WooCommerce Product Add-ons – افزودنی برای محصولات ووکامرس

افزونه WooCommerce Product Add-ons - افزودنی برای محصولات ووکامرس

تاریخ بروزرسانی : ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۳

نسخه افزونه : ۶.۹.۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۱۴ تیر ماه ۱۴۰۳ افزونه WooCommerce Product Add-ons به نسخه ۶.۹.۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۶.۹.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل changelog.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۶۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود

افزونه WooCommerce Product Add-ons برای شما امکان افزودن زمینه های متنوع و مختلف در صفحه محصول را فراهم  می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید در صفحه محصول هر زمینه ای را با قیمت گذاری های متفاوت برای محصولات خودتان ایجاد کنید.

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس به صورت پیش فرض بخشی رو برای محصولات متغییر داره شما اگر بخواهید محصولات خودتان را با متدهای مختلف به فروش برسانید نیاز به یک افزونه حرفه ای دارید،به عنوان مثال شما فروشنده یک محصول دیجیتال با دو نوع ضمنانت نامه (گارانتی) متفاوت هستید،که هرکدام دارای یک قیمت مستقل علاوه برا قیمت اصلی محصول هستند که کاربر یا مشتری شما باید در هنگام خرید در صفحه محصول نوع گارانتی خودش را هم انتخاب کند که در اینصورت می توانید با استفاده از این افزونه این سیستم را پیاده سازی کنید.

در افزونه WooCommerce Product Add-ons با استفاده از انواع زمینه های مختلف شامل : چندگزینه ای،چک باکس،پیام کوتاه،پیام بلند،بارگذاری فایل،قیمت تعریف شده از مشتری،مقدار و سربرگ هستند.که شما می توانید برای محصولات خودتان از هریک از این گزینه ها استفاده کنید.ضمن اینکه هریک از این زمینه ها تنظیمات مربوط به خودشان را دارند.

با توجه به اینکه در سایت لرن دی ال افزونه های زیادی فارسی سازی شده برای وردپرس،اما گاها ما چند افزونه مشابه هم در کارکرد را هم در سایت داریم.افزونه افزودنی های ووکامرس هم از این دسته افزونه هاست،که الان غیر این افزونه با استفاده مشابه ما افزونه YITH WooCommerce Brands Add-on Premium و همچنین افزونه WooCommerce Extra Product Options هم در سایت ما موجود است.

اگر شما از افزونه دکان نسخه بیزینس استفاده می کنید در بین ماژول های این افزونه یکی ماژول برای افزودنی های ووکامرس است که اگر شما این ماژول را فعال کنید و یا اینکه قصد استفاده از این ماژول را داشته باشید باید حتما افزونه ووکامرس WooCommerce Product Add-ons را روی سایت خودتان نصب داشته باشید.

۱۰
افزونه WooCommerce Product Variations Swatches – ویژگی محصولات

افزونه WooCommerce Product Variations Swatches – ویژگی محصولات بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۱.۱.۲ …

بروزرسانی افزونه : افزونه ادان صفحه محصول ووکامرس به صورت مستمر بروزرسانی های را خواهد داشت،که شما می توانید نسخه های جدید را هم از سایت ما دریافت کنید.ضمن اینکه در هر بروزرسانی شما میتوانید یک افزونه کامل و بهینه تر داشته باشید.

زبان فارسی افزونه : ما در لرن دی ال سعی کردیم یک افزونه تمام فارسی شده به شما تحویل دهیم،که تمام بخش های مورد استفاده این افزونه وردپرس را فارسی سازی کردیم.

افزودنی برای محصولات ووکامرس
افزونه woocommerce product add-ons فارسی
افزونه WooCommerce Product Add-ons
۱۰ نمره کل
افزودنی محصولات ووکامرس

افزونه گزینه های دلخواه محصولات ووکامرس به شما امکان افزودن فیلد یا زمینه های مختلف در صفحه محصول را می دهد،که شما میتوانید برای هریک از این فیلدها یک قیمت جداگانه هم تعیین کنید.

زبان فارسی افزونه
۱۰
پشتیبانی از وردپرس فارسی
۱۰
پشتیبانی از ووکامرس فارسی
۱۰
کارایی افزونه
۱۰
نکات مثبت محصول
 • افزونه مکمل برای افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
 • امکان افزودن زمینه های متفاوت به صفحه محصول
 • قابلیت قیمت گذاری برای هریک از زمینه ها
 • امکان شخصی سازی زمینه ها با توجه به امکانات افزونه
 • فارسی سازی شده توسط سایت لرن دی ال
 • سازگاری با قالب های حرفه ای وردپرس
 • امکان افزودنی محصولات بر اساس محصولات خاص یا همه محصولات
 • امکان استفاده از افزودنی های دلخواه برای هریک از محصولات به صورت اختصاصی
 • امکان استفاده از زمینه های متنی،بارگذاری فایل،چندگزینه ای،دکمه های رادیویی و چک باکس
 • قابلیت الزامی کردن زمینه های برای خرید محصول
 • امکان درج توضیحات برای هریک از این زمینه ها
 • دارای رابط کاربری ساده با امکانات بالا.
نکات منفی محصول
 • مشکل فنی در افزونه مشاهده نشد.
یک دیدگاه ارسال کنید  |  نظرات را خوانده و دیدگاه خود را بیان نمایید
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲۰ دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
 1. سلام
  با این کار فکر نمیکنم مشکل حل بشه چون من هم باکس جعبه ای و هم رادیویی رو انتخاب کرده بودم. کاری که میخوام فقط اینه یک آپشن اضافی جدای از محصول به عنوان اسپری عطر به محصول اضافه بشه تا اگر مشتری خواست اون رو به همراه عطر خریداری کنه. چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

 2. سلام و احترام

  من دنبال راهی بودم تا بشه هنگام خرید عطر خرید شیشه عطر رو به صورت یک آپشن اضافی به محصول اضافه کرد تا اگر کسی خواست شیشه عطر هم بخره یا با بطری ارسال بشه. اما این افزونه ها وقتی مشتری مقدار حجم عطر رو افزایش میده، قیمت شیشه عطر هم چند برابر میشه، من میخواستم به صورت جداگانه در پایان کار برای کسی که میخواد به سبد خرید اضافه بشه. چطور میتونم این کار رو بکنم؟ با کدام افزونه؟

  • سلام و عرض ادب
   شما باید برای شیشه عطر یک گزینه تعریف کنید و برای حجم هم یک گزینه تعریف کنید.حالا برای شیشه عطر یک گزینه دکمه رادیویی ایجاد کنید با یک قیمت مشخص که حالا میتونید انتخاب اون رو روی حالت اختیاری یا اجباری قرار بدید که مشتری شما به محض انتخاب قیمت اون اضافه میشه و دیگه امکان افزایش یا کاهش اون رو هم نداره و تنها به صورت یک دکمه رادیویی با انتخاب است.
   باتشکر

 3. سلام وقت بخیر دانلود ونصب کردم ولی واحد پولی رو درست نشون نمیده

  • سلام و عرض ادب
   واحد پول رو کلا این افزونه کاری نداره هر تنظیماتی که روی ووکامرس شما باشه همون رو فراخوانی میکنه.اگر توی استایل و طرح نمایش مشکل داره که اونم استایل رو از قالب سایت شما فراخوانی میکنه که اگر قالب به درستی از ووکامرس پشتیبانی نکنه این مشکل ممکن پیش بیاد.ما افزونه هایی با این کارکرد چندتا دیگه تو سایت داریم افزونه های زیر رو هم تست کنید.
   https://learndl.ir/yith-woocommerce-product-add-ons/
   https://learndl.ir/woocommerce-extra-product-options/
   باتشکر

 4. سلام و وقت به خیر
  آیا امکانی وجود داره که توی فاکتور، موردی که به محصول اضافه شده و باعث افزایش قیمتش شده رو به صورت ردیف جداگانه به مشتری نشون بده؟
  مثلا یه محصولی هزینه خدمات رو جداگانه داره و ما بخوایم هزینه خدمات به صورت جدا داخل فاکتور نمایش داده بشه.
  در مورد این افزونه و افزونه yith product add-ons این سوال رو دارم
  ممنونم

  • سلام و عرض ادب
   این مورد رو نمیتونیم به صورت قطعی بگیم که میشه یانه،چون جزء مواردی هست که باید روی خود سایت تست کنید که میشه یانه.ضمن اینکه ما افزونه YITH PDF Invoice and Shipping List رو هم داریم که ممکن با اون افزونه yith product add-ons هماهنگ بشه.
   باتشکر

 5. درسته،
  بنظر افزودن شرط با extra هم امکان پذیر هست ولی با addons نمیشه. بسیارعالی
  من که گراویتی فرمز و کل اددان هاش میخوام پاک کنم مجدد با این برم جلو اون خیلی اددان داره شلوغ کرده منابعو.

  • سلام و عرض ادب

   اگر شما از گرویتی فرم تنها برای این مورد استفاده میکنید،که حتما حذف کنید و این افزونه رو جایگزین اون کنید چون هم برای ووکامرس کاربردی تر و هم اینکه گرویتی فرم افزونه سنگینی هست.

   باتشکر

 6. سلام،
  تفاوت این با extra product options چیه؟ کدوم بهتره؟

  • سلام و عرض ادب
   در اصل هر دو افزونه یک نوع کارکرد رو دارند و یکسری افزودنی ها رو به صفحه محصول اضافه می کنند.ولی افزونه WooCommerce Extra Product Options خیلی پیشرفته تر هست و امکان بخش بندی برای افزودنی ها رو داره و کارکردن باهاش هم یکم مشکل تر هست ولی خب نه خیلی که بخش تنظیمات حرفه ای تری هم نسبت به این افزونه داره.ولی خب این افزونه هم از کارایی خوبی برخوردار و برای کسانی خوب که دنبال پیچیدگی خاصی نیستند.
   باتشکر

 7. فایل دانلود شده آسیب دیده. از هر دو سرور همین مشکل هست

  • سلام و عرض ادب

   هر دو لینک بررسی شدند و مشکلی در دانلود و همچنین اکسترکت محصول نیست. لطفا کش مرورگر را پاک نمایید و مجددا افزونه را دانلود کنید. سعی کنید در زمان دانلود از مرورگری غیر از گوگل کروم استفاده کنید.

   با تشکر. 🙂

 8. سلام
  در نسخه فارسی دیت پیکر هم تاریخ شمسی شده؟

 9. دانلود خطا میده

  • سلام و عرض ادب
   بررسی کردیم مشکلی در لینک دانلود نیست.دوباره مشکل داشتید از پنل کاربری تیکت بزنید تا لینک مستقیم براتون ارسال کنیم.
   باتشکر

 10. تغییرات نسخه – ۳.۰.۳۸
  پاک کردن افزودنیها داده های وارد شده سریال و خروجی از آن فرار کنید

  جسارتا چی نوشته؟

  • سلام و عرض ادب
   متن لاتین اون این : Sanitize Add-Ons serialized imported data and escape output. ما هم درست متوجه منظورش نشدیم،ولی منظورش اینکه داده های درون ریزی در افزودنی باید مشکلی نداشته باشند.
   باتشکر

  دیدگاه شما

  امتیاز کلی شما

  14000+

  کاربران فعال سایت

  730+

  محصولات فارسی سایت

  18000+

  تیکت های مشتریان

  6

  سال فعالیت حرفه ای

  لرن دی ال
  Logo