بروزرسانی شده

افزونه Woocommerce Deposits – پرداخت قسطی ووکامرس

8

افزونه Woocommerce Deposits یکی از افزونه های حرفه ای ووکامرس برای ایجاد سیستم طرح سپرده یا طرح اقساط برای محصولات سایت است،این افزونه بر بستر افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کار می کند.

ترجمه شده به زبان فارسی

این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید محصولات خود را به صورت قسطی برای فروش قرار دهید،سیستم فروش محصولات به صورت قسطی در ایران بسیار مرسوم است و با توجه به مشکلات اقتصادی الان شاید خرید محصولی به صورت نقد برای خیلی از مردم مقدور نباشد.

حال شما می توانید با استفاده از افزونه Woocommerce Deposits سیستم فروش قسطی را به صورت آنلاین روی سایت خود پیاده سازی کنید به این صورت که با توجه به تعیین تعداد اقساط و بازه زمانی که مشخص می کنید مشتریان شما باید هر قسط را در زمان مقرر پرداخت کنند.

با استفاده از این افزونه شما میتوانید پلن های خود را برای هرمحصول به صورت روزانه،هفتگی،ماهانه و یا سالانه تنظیم کنید و هر مشتری با توجه به محصولی که خریداری کرده این مبالغ را باید پرداخت کند و هر مبلغی که پرداخت کن برای اون ثبت خواهد شد.

روند کار افزونه WooCommerce Deposits به این صورت است که شما میتوانید برای هر محصول یک مبلغ پیش پرداخت تعیین کنید و طبق قیمت کلی میتوانید تعداد اقساط آن را مشخص کنید که مشتری شما برای اینکه محصول را خریداری کند باید مبلغ پیش پرداخت را به صورت آنلاین پرداخت کند و با توجه به زمان بندی که مشخص کرده اید می تواند اقساط را پرداخت کند.

افزونه پرداخت قسطی ووکامرسافزونه woocommerce depositsافزونه فروش اقساطی ووکامرسافزونه اقساطی ووکامرسافزونه اقساطی وردپرسدانلود افزونه woocommerce depositsدانلود افزونه فارسی woocommerce deposits

امکانات و ویژگی های افزونه Woocommerce Deposits :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۹۸ افزونه  Woocommerce Deposits به نسخه ۱.۴.۱۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۴.۱۵

  • بروزرسانی برای ووکامرس نسخه ۳.۸

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۴.۱۵

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : woocommerce[dot]com

حجم افزونه : ۷۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

هجده − 9 =