محصول جدید

افزونه WooCommerce Easy Checkout Fields Editor

4

افزونه WooCommerce Easy Checkout Fields Editor یکی از افزونه های کاربردی برای سایت های فروشگاهی بر بستر ووکامرس است،با استفاده از این افزونه شما می توانید فیلدهای موجود در صفحه تسویه حساب را ویرایش،کم یا زیاد کنید.

ترجمه شده به زبان فارسی

اگر شما از افزونه ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید،حتما با همه فیلدها در صفحه تسویه حساب آشنا هستید که به صورت پیش فرض مقادیری شامل : نام و نام خانوادگی،کشور و استان،آدرس،شماره تلفن را دریافت می کند.که شما نمی توانید این مقادیر را کم زیاد و یا اینکه حذف کنیذ.

افزونه WooCommerce Easy Checkout Fields Editor به شما کمک می کنید که در صفحه تسویه حساب هرکدام از فیلد های پیش فرض را که نیاز ندارید مخفی کنید یا اینکه ویرایش کنید و حتی شما می توانید فیلدهای دلخواه دیگری را به این بخش اضافه کنید.که حتی انتخاب نوع فیلد موردنظر هم در این افزونه امکان پذیر است.

🏆 افزونه مشابه : YITH WooCommerce Checkout Manager Premium

یکی از قابلیت های خوب این افزونه تغییر نوع فیلد های موردنظر است که این موضوع برای فیلد های جدید صفحه تسویه حساب هم صادق است،که شامل : متن،سرعنوان،ایمیل،شماره تلفن،شماره،رمزعبور،ناحیه متنی،چک باکس،گزینه های انتخاب و دکمه های رادیویی،گزینه های انتخاب زمان و تاریخ می باشد.که شما می توانید برای هریک از فیلدهای موردنظر در این صفحه این گزینه ها را به دلخواه خودتان انتخاب کنید.

در این افزونه شما می توانید تنظیمات دلخواه را برای هر فیلد به صورت اختصاصی پیاده سازی کنید،به عنوان مثال می توانید فیلد مورد نظر را الزامی کنید یا نه و حتی شما می توانید در ادغام فیلد ها با دیگر افزونه های ووکامرس مانند WooCommerce PDF Invoices & Packing از این گزینه ها استفاده کنید.

افزونه فارسی WooCommerce Easy Checkout Fields Editor برای وردپرس

افزونه ویرایش فیلدهای صورتحساب افزونه ووکامرس

ویرایش صفحه پرداخت ووکامرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه WooCommerce Easy Checkout Fields Editor :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۹ آذر ماه ۹۸ افزونه  WooCommerce Easy Checkout Fields Editor به نسخه ۱.۹.۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۹.۳

  • رفع یک مشکل

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۹.۳

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۲۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ نظرات
  1. سلام
    انتخابگر تاریخ این پلاگین شمسی شده است؟

    ارسال دیدگاه

    بیست − شانزده =