پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel – گردونه شانس برای ووکامرس

5

افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای پیاده سازی گردونه شانس برای سایت است،اگر شما به کسب و کار خودتان اهمیت زیادی می دهید و می خواهید با استفاده از روش های خلاقانه مشتریان زیادی را در سایت خودتان جذب کنید. استفاده از افزونه گردونه شانس وردپرس یکی از این روش هاست.

کاربرد افزونه افزونه Woocommerce Lucky Wheel

این افزونه بر بستر افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کار می کنید،که شما می توانید برای مشتریان خودتان از طرح خلاق گردونه شانس استفاده کنید.این روش به شما برای حذب مشتریان بیشتر کمک می کند.

قابلیت شخصی سازی

افزونه وردپرس Woocommerce Lucky Wheel از طرح های متنوع با قابلیت شخصی سازی رنگ های بخش های مختلف گردونه به شما امکان پیاده سازی یک گردونه خلاقانه را می دهد.شما می توانید از تم های آماده خود افزونه استفاده کنید یا اینکه با استفاده از خلاقیت خودتان رنگ بندی های مختلف را روی افزونه پیاده سازی کنید.

شخصی سازی گردونه شانس

در این افزونه شما می توانید شخصی سازی های لازم را انجام دهید،بخش های مختلف شامل رنگ گردنه که خود رنگ شامل دو بخش پس زمینه و گردونه می شود.برای پس زمینه گردونه شما می توانید از تصاویر دلخواه خودتان هم استفاده کنید.

بخش ادغام این افزونه با فروشگاه ساز ووکامرس هم یکی دیگر از قابلیت های مهم هزینه گردونه شانس است،که شما میتوانید به راحتی از کدهای تخفیف افزونه ووکامرس با قابلیت تنظیم زمان در این افزونه استفاده کنید.یکی دیگر از قابلیت های خوب این افزونه امکان افزودن انیمیشن و صدا روی گردونه است که شما می توانید از این قابلیت در بخش تنظیمات افزونه استفاده کنید.

برای نمایش گردونه شانس از این کد کوتاه استفاده کنید : [woocommerce_lucky_wheel]

آموزش نصب و بروزرسانی افزونه های وردپرس

آموزش نصب افزونه های وردپرس : ما قصد داریم در این مقاله آموزشی شما را با روش نصب افزونه های وردپرس که از سایت لرن دی ال ...

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه گردونه شانس وردپرس :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 8 آبان ماه 99 افزونه Woocommerce Lucky Wheel به نسخه 1.0.8 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.0.8

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • – اضافه شده: سازگاری با نرم افزار ایمیل WooCommerce Customizer / Email Template Customizer برای افزونه WooCommerce از VillaTheme
 • اضافه شده: امکان استفاده از هر ایمیل برای هر قطعه
 • اضافه شده: امکان استفاده از هر تنظیم کوپن / پیام برنده برای هر قطعه برای جوایز انعطاف پذیر تر
 • اضافه شده: امکان ترجمه برچسب چرخ به تمام زبانهای دیگر (WPML / Polylang)
 • اضافه شده: مقدار جایزه
 • اضافه شده: جلوه های پس زمینه بیشتر
 • اضافه شده: اگر جایزه یک کوپن ووکامرس است ، دکمه “اعمال کوپن” را بزنید
 • اضافه شده: اگر جایزه از نوع سفارشی باشد ، پیام برنده می شود
 • به روز شده: از وزن به جای درصد استفاده کنید تا احتمال انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart