بروزرسانی شده

افزونه Woocommerce Memberships – راه اندازی اشتراک ویژه

6

افزونه Woocommerce Memberships برای شما امکان پیاده سازی سیستم اشتراک ویژه را فراهم می کند،این افزونه بر بستر افزونه فروشگاه ساز Woocommerce کارمی کند وتوسط خود شرکت ووکامرس طراحی شده است.

سیستم اشتراک ویژه یکی از روش های متداول و پرسود برای کسب و کارهای اینترنتی است که شما با استفاده از این سیستم می توانید یک بخش فروشگاهی برای فروش محصولات دانلودی خود به صورت پلن های ویژه پیاده سازی کنید.ضمن اینکه این افزونه امکانات و قابلیت های متعدد دیگری هم در اختیار شما قرار می دهد.

برای پیاده سازی سیستم اشتراک ویژه در سایت با استفاده از این افزونه شما می توانید از انواع روش های ترغیب کاربران استفاده کنید به عنوان مثال با خرید یک محصول از سایت توسط مشتریان یکی از پلن های ویژه به صورت اتوماتیک به مشتری واگذار می شود.

در این افزونه شما می توانید برای پنل های اشتراک ویژه خود مدت زمان نامحدود،تعیین مدت زبان بر اساس روز یا ماه و همچنین براساس یک تاریخ مشخص تعریف کنید که این امکان برای هر پلن اشتراک ویژه می تواند متفاوت تعریف شود.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکانات تخفیفی است که برای هرپلن اشتراک ویژه شما میتوانید تعریف کنید،که با استفاده از این سیستم میتوانید فروش پنل های خود را افزایش دهید.

در بخش تنظیمات این افزونه و تب پیام ها شما میتوانید همه پیام هایی این افزونه مبنی بر تراکنش هایی که در بخش اشتراک ویژه شما صورت می گیرد را شخصی سازی کنید که این پیام ها با استفاده از کدهای کوتاهی که در دسترس شما هست به شما برای پیاده سازی یک پیام شخصی سازی شده کمک زیادی می کند.

آموزش جامع فروشگاه ساز ووکامرس به صورت ویدئویی

راه اندازی سریع افزونه Woocommerce Memberships

🏆 امکانات دیگر افزونه Woocommerce Memberships :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۶ دی ماه ۹۸ افزونه Woocommerce Memberships به نسخه ۱.۱۶.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۱۶.۴

  • پشتیبانی از ووکامرس ۳.۹

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۱۶.۴

ترجمه فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در :woocommerce[dot]com

حجم افزونه : ۸۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه ها
  1. سلام . درود خدمت شما. این افزونه گویا فایل فشرده اشش مشکل داره. لطفا یک بررسی بفرمایید چون خطای Unexpected end of archive رو میده زمان اکسترکت کردن.

    نظر بدهید

    5 − چهار =