بروزرسانی شده
افزونه های فروشگاهی وردپرسافزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه Woocommerce Memberships – راه اندازی اشتراک ویژه

9

افزونه Woocommerce Memberships برای شما امکان پیاده سازی سیستم اشتراک ویژه را فراهم می کند،این افزونه بر بستر افزونه فروشگاه ساز Woocommerce کارمی کند وتوسط خود شرکت ووکامرس طراحی شده است.

سیستم اشتراک ویژه یکی از روش های متداول و پرسود برای کسب و کارهای اینترنتی است که شما با استفاده از این سیستم می توانید یک بخش فروشگاهی برای فروش محصولات دانلودی خود به صورت پلن های ویژه پیاده سازی کنید.ضمن اینکه این افزونه امکانات و قابلیت های متعدد دیگری هم در اختیار شما قرار می دهد.

برای پیاده سازی سیستم اشتراک ویژه در سایت با استفاده از این افزونه شما می توانید از انواع روش های ترغیب کاربران استفاده کنید به عنوان مثال با خرید یک محصول از سایت توسط مشتریان یکی از پلن های ویژه به صورت اتوماتیک به مشتری واگذار می شود.

در این افزونه شما می توانید برای پنل های اشتراک ویژه خود مدت زمان نامحدود،تعیین مدت زبان بر اساس روز یا ماه و همچنین براساس یک تاریخ مشخص تعریف کنید که این امکان برای هر پلن اشتراک ویژه می تواند متفاوت تعریف شود.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکانات تخفیفی است که برای هرپلن اشتراک ویژه شما میتوانید تعریف کنید،که با استفاده از این سیستم میتوانید فروش پنل های خود را افزایش دهید.

در بخش تنظیمات این افزونه و تب پیام ها شما میتوانید همه پیام هایی این افزونه مبنی بر تراکنش هایی که در بخش اشتراک ویژه شما صورت می گیرد را شخصی سازی کنید که این پیام ها با استفاده از کدهای کوتاهی که در دسترس شما هست به شما برای پیاده سازی یک پیام شخصی سازی شده کمک زیادی می کند.

آموزش جامع فروشگاه ساز ووکامرس به صورت ویدئویی

راه اندازی سریع افزونه Woocommerce Memberships

🏆 امکانات دیگر افزونه Woocommerce Memberships :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۵ مهر ماه ۹۹ افزونه Woocommerce Memberships به نسخه ۱.۱۹.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۱۹.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • ویژگی – اکنون می توان با افزودن قسمتهای نمایه سفارشی به عضویت ، اعضا را تقسیم بندی کرد
 • ویژگی – صفحه های مدیر جدید اضافه کنید تا به تجار اجازه دهید قسمت های نمایه سفارشی را برای اعضای خود مدیریت کنند
 • ویژگی – اعضا می توانند هنگام ثبت نام برای عضویت یا از یک منطقه اختصاصی در صفحه حساب من ، قسمتهای نمایه را پر یا ویرایش کنند
 • ویژگی – هنگام وارد کردن یا صادرات عضویت ، پشتیبانی از قسمتهای نمایه عضو را اضافه کنید
 • ویژگی – پشتیبانی از قسمتهای نمایه عضو را به REST API اضافه کنید
 • متفرقه – مورد منوی راهنما SkyVerge را به عنوان بخشی از دارایی های پلاگین حذف کنید

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
 1. سلام . درود خدمت شما. این افزونه گویا فایل فشرده اشش مشکل داره. لطفا یک بررسی بفرمایید چون خطای Unexpected end of archive رو میده زمان اکسترکت کردن.

دیدگاه شما