بروزرسانی شده
افزونه های ووکامرسپلاگین وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه فیلتر محصولات ووکامرس WooCommerce Product Filter

13

هر فروشگاه اینترنتی که با ووکامرس راه اندازی شده نیاز به افزونه  WooCommerce Product Filter دارد.این افزونه رابط کاربری وب سایت شما را برای استفاده کاربران بهبود می بخشد.برای هر فروشگاهی اینترنتی جذب کاربر و تبدیل این کاربران به مشتری هدف بزرگی هست که این نیازمند بهینه سازی وب سایت است.

بهینه سازی وب سایت یا فروشگاهی اینترنتی فقط برای موتورهای جستجو نبوده و شما باید به رابط کاربری و امکانات فروشگاه اینترنتی برای استفاده کاربران و مشتریان هم توجه لازم را داشته باشید.فروشگاه ساز ووکامرس به شما امکانات جامعی را خواهد داد که با آن می توانید شروع به ایجاد تجارت الکترونیک خود کنید.

اما شما باید بدانید که ووکامرس به تنهایی نمی تواند تمامی خواسته های شما را برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی جامع برطرف کند،در این بخش قصد داریم افزونه فیلتر حرفه ای محصولات برای ووکامرس را به شما معرفی کنیم که نیاز هر وب سایت فروشگاهی است.

کاربران شما با استفاده از این افزونه می توانند محصولات سایت را بر اساس عناوین محتلف،رنگ،جنس کالا و فاکتورهای دیگر بررسی کرده و جستجو کنند،امکانی که در تمامی وب سایت های فروشگاهی بزرگ دنیا وجود دارد و با افزایش تعداد کالاهای وب سایت شما این افزونه به کاربران کمک می کند بر اساس خواسته هایشان جستجو کنند.

افزونه WooCommerce Product Filter به کاربران شما کمک می کند که در بازه زمانی کمتر و با استفاده از فیلترهای خاص محصول موردعلاقه شان را در میان محصولات سایت پیدا کنند و این باعث رونق کسب و کار اینترنتی شما از این جهت خواهد شد که شما خدمات خوبی را برای کاربران در نظر گرفته اید.

دانلود افزونه WooCommerce Product Filter برای وردپرس

افزونه فیلترمحصولات ووکامرس WooCommerce Product Filter

افزونه WooCommerce Product Filter نسخه فارسی شده

🏆 برخی از امکانات افزونه WooCommerce Product Filter :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۹۸ افزونه WooCommerce Product Filter به نسخه ۷.۲.۷ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۷.۲.۷

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی برای افزونه ذکر نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      پنج − یک =