بروزرسانی شده

افزونه WordPress WhatsApp Support – پشتیبانی با واتس آپ در وردپرس

14

افزونه WordPress WhatsApp Support یکی از افزونه های کاربردی وردپرس برای پشتیبانی کاربران است،این افزونه امکان پشتیبانی کاربران در وردپرس با استفاده از اپلیکیشن WhatsApp را فراهم می کند.حتما شما هم از از این پیام رسان استفاده می کنید و برای شما مفید است که از طریق این پیام رسان سوالات کاربران خود را پاسخ دهید.

این افزونه با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد،یک دکمه با شخصی سازی های درلخواه در کنار وب سایت شما برای پشتیبانی قرار می دهد که یک سیستم نیمه حرفه ای چت را برای شما فراهم می کند و شما با استفاده از واتس آپ به راحتی می توانید پشتیبانی خوبی برای کاربران خود میحا کنید.

تمام بخش های این سیستم قابل شخصی سازی برای شما است،چرا که شما می توانید رنگ بندی دلخواه خودتان را روی سیستم چت پیاده سازی کنید یااینکه بخش های مختلف متن ها و متن دکمه را تغییر دهید.این افزونه دارای استایل های از پیش تعریف شده برای شما است که می توانید به دلخواه خودتان از آنها استفاده کنید.

این افزونه محدودیتی در پشتیبانی مخاطبین ندارد و شما به راحتی می توانید برای همیشه از این افزونه استفاده کنید،ضمن اینکه سیستم پشتیبانی که در کنار سایت برای شما فراهم می کند در تمامی نمایشگرهای استاندارد به خوبی کار می کند و اصطلاحا واکنش گرایی بالایی دارد.

قابلیت دیگه ای که در افزونه WordPress WhatsApp Support قابل ذکر است اینکه شما می توانید از این افزونه در سایت های فروشگاهی که از ووکامرس استفاده می کنند به راحتی استفاده کنید.این نکته برای شما قابل شخصی سازی است که می توانید برای ووکامرس فعال یا غیرفعال کنید.

افزونه فارسی WordPress WhatsApp Support برای وردپرس

افزونه پشتیبانی واتس اپ برای وردپرس

افزونه پشتیبانی وردپرس WordPress WhatsApp Support

تنظیمات افزونه فارسی پشتیبانی واتس اپ برای وردپرس

افزونه WordPress WhatsApp Support

🏆 برخی از ویژگی های افزونه WordPress WhatsApp Support :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۵ آذر ماه ۹۸ افزونه WordPress WhatsApp Support به نسخه ۱.۸.۸ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۸.۸

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی وارد نشده

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۸.۸

زبان فارسی : دارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۵۰۰ کلیوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      13 + 9 =