پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه WP Plugin Manager Pro برای مدیریت افزونه ها در برگه و نوشته وردپرس

6

افزونه WP Plugin Manager Pro به شما کمک می کند تا بتوانید افزونه های خودتان را در نوشته  و برگه های دلخواه وردپرس فعال یا غیرفعال کنید.به صورت پیشفرض همه افزونه هایی که روی سایت وردپرسی خودتان نصب کنید هنگام بارگذاری سایت در همه بخش ها لود خواهند شد و اینکار باعث کاهش سرعت سایت شما خواهد شد.

افزونه وردپرس WP Plugin Manager Pro به شما کمک می کند،تا بتوانید مدیریت بهتری روی افزونه های سایت خودتان داشته باشید و اگر در بخشی از سایت نیازنیست که برخی از افزونه های سایت شما لود شوند با استفاده از این افزونه می توانید جلو لود یا بارگذاری آنها را بگیرید.

یکی از ویژگی های خوب این افزونه سادگی آن است که شما می توانید با راحتی با این افزونه کار کنید.پس از نصب و فعال سازی افزونه به بخش تنظیمات آن مراجعه کنید که شما می توانید در بخش تنظیمات همه افزونه های وردپرس فعال روی سایت خودتان را مشاهده کنید که دراینصورت می توانید هریک را انتخاب کرده و در نوشته،برگه های دلخواه خوتان غیرفعال کنید.

دانلود افزونه فارسی WP Plugin Manager Pro برای وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه وردپرس WP Plugin Manager Pro :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول
  • در تاریخ 31 تیر ماه 1400 افزونه WP Plugin Manager Pro به نسخه 1.0.8 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.0.8

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحاتی ذکر نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart