افزونه وردپرس WPML Translation Management – مدیریت مترجمان سایت

تاریخ بروزرسانی : ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰

نسخه افزونه : ۲.۱۰.۸

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک و و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ افزونه WPML Translation Management به نسخه ۲.۱۰.۸ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۲.۱۰.۸

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۶۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه وردپرس WPML Translation Management به شما کمک می کند،تا بتوانید ترجمه بخش های مختلف وب سایت خودتان را به کاربران مورد اعتماد یا مترجمان سایت خودتان واگذار کنید.در اصل با استفاده از این افزونه شما می توانید مترجمان وب سایت خودتان را مدیریت کنید.

این افزونه یکی از افزودنی های مهم و کاربردی افزونه دو یا چند زبان کردن سایت های وردپرسی یعنی WPML است،که پیش نیاز دیگر افزودنی های این افزونه هم می باشد.

با استفاده از این افزونه ضمن اینکه شما میتوانید ترجمه بخش های مختلف سایت خودتان را به کاربران سایت بسپارید.می توانید بخش های مختلف ترجمه ها را هم مدیریت کنید.روش افزودن مترجم هم در این افزونه هم به دو صورت انجام می شود.روش اول اینکه شما می توانید مترجم را از بین کاربران سایت خودتان انتخاب کنید و در روش دوم می توانید یک مترجم به عنوان کاربر سایت اضافه کنید.

دقت کنید که برای استفاده از این افزونه شما باید افزونه چندزبانه کردن سایت های وردپرسی WPML را نصب و فعال داشته باشید.ضمن اینکه طبق پیشنهاد توسعه دهنده این افزونه شما می توانید افزونه ترجمه رشته های وردپرس را هم به عنوان پیش نیاز برای افزونه مدیریت ترجمه های WPML نصب و فعال کنید.

دقت کنید که بخش خدمات و ابزار ترجمه این افزونه نیاز به لایسنس دارد و غیرفعال است،ولی دیگر بخش های افزونه برای شما فعال است.

بروزرسانی افزونه : افزونه مدیریت ترجمان سایت به صورت مستمر بروزرسانی های را خواهد داشت،که شما می توانید نسخه های جدید را هم از سایت ما دریافت کنید.ضمن اینکه در هر بروزرسانی شما میتوانید یک قالب کامل و بهینه تر داشته باشید.

زبان فارسی افزونه : ما در لرن دی ال سعی کردیم یک افزونه تمام فارسی شده به شما تحویل دهیم،که تمام بخش های مورد استفاده این افزونه وردپرس را فارسی سازی کردیم.

تمام بخش های این افزونه توسط تیم لرن دی ال به صورت اختصاصی بومی سازی شده است،که شما بتوانید با استفاده از زبان فارسی بدون هیچ مشکلی از این افزونه کاربردی استفاده کنید.

دانلود افزونه wpml string translation
دانلود wpml translation management
افزونه WPML String Translation
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo