افزونه YITH Quick Order Forms For WooCommerce – فرم سفارش سریع خرید محصولات

افزونه YITH Quick Order Forms For WooCommerce - فرم سفارش سریع خرید محصولات

تاریخ بروزرسانی : 18 اسفند ماه 1401

نسخه افزونه : 1.7.0

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 18 اسفند ماه 1401 افزونه YITH Quick Order Forms for WooCommerce به نسخه 1.7.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه – 1.7.0

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه YITH Quick Order Forms For WooCommerce یکی دیگر از افزونه های حرفه ای وکاربردی برای ووکامرس از شرکت YIthemes است،که این افزونه سفارش و خرید سریع محصولات را در سایت برای مشتریان شما فراهم می کند.این افزونه با حذف فرآینده های انتخاب و خرید محصول به صورت پیش فرض به کاربران شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی شما خرید کنند.

این افزونه برای سایت های وردپرسی که از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنند،طراحی شده و شما با استفاده از این افزونه می توانید هرچندتا فرم پرداخت سریع که مدنظر داشته باشید با شخصی سازی های متفاوت در سایت خودتان ایجاد کنید.

افزونه YITH Quick Order Forms for WooCommerce هم همانند دیگر افزونه های ووکامرس شرکت YITH توسط رسانه آموزشی لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما کابران عزیز قرار می گیرد،این افزونه امکان ایجاد فرم هایی با توجه به سلیقه شما و لحاظ کردن محصولات خاص برای فروش به صورت سریع را دارد.

پس از اینکه فرم های پرداخت سریع را در این افزونه ایجاد کردن به دو صورت یکی استفاده از کدهای کوتاه و دیگر کدهای  PHP شما می توانید،ا ز این فرم ها در هرجای وب سایت که بخواهید بدون هیچ تنظمیات خاصی استفاده کنید.یکی از ویژگی های بارز این افزونه فیلترکردن محصولات بر اساس دسته بندی،نام محصول و برچسب محصول برای فروش به صورت پرداخت یا سفارش سریع است.

در افزونه سفارش سریع ووکامرس شما می توانید فرم های پرداخت سریع را برای کاربران با نقش های کاربری خاص هم فیلتر کنید و به این صورت تنها کابران خاصی که شماتعیین می کنید به این فرم ها دسترسی خواهند داشت و این می توانند تنها برای کاربران خاص یا کاربران با نقش های کاربری خاص بروی سایت اعمال شود.

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH Quick Order Forms for WooCommerce Premium :

اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   11000+

   کاربران فعال سایت

   590+

   محصولات فارسی سایت

   14000+

   تیکت های مشتریان

   5

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo