بروزرسانی شده

افزونه YITH Woo Quick Checkout for Digital Goods Premium

10

افزونه YITH Woo Quick Checkout for Digital Goods یکی دیگر از افزونه های کاربردی ووکامرس برای پیاده سازی سیستم پرداخت سریع محصولات دیجیتال است.اگر شما از فروشگاه سازی ووکامرس استفاده می کنید و با استفاده از این افزونه محصولات دانلودی را برای فروش قرار می دهید.شاید پروسه ثبت سفارش و دریافت محصول برای کاربران شما خسته کننده باشد.

ترجمه شده به زبان فارسی

با استفاده از این افزونه شما در سایت فروشگاهی خود می توانید روند ثبت سفارش و خرید محصول را برای مشتریان خودکوتاه کنید به این صورت که در صفحه محصول به محض انتخاب مشتری شما می تواند پرداخت را انجام دهد و محصول را دانلود کند.

ووکامرس به دلیل دو منظوره بودن یعنی فروش محصولات پستی و فروش محصولات دانلودی فرآیند ثبت سفارش و دریافت محصول را برای همه محصولات یکی در نظرگرفته و شما اگر از ووکامرس برای فروش محصولات دانلودی یا دیجیتال استفاده می کنید باید از همان فرآیند خرید پیش فرض ووکامرس استفاده کنید.

اما این روند شاید برای کار شما خسته کننده باشد و خیلی از کاربران شما برای خرید وقت یا حوصله کافی را نداشته باشند،دراینصورت شما می توانید با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Quick Checkout for Digital Goods این فرآیند را برای مشتریان کوتاه کنید.

این افزونه هم یکی از محصولات خود شرکت YiThemes بوده که به صورت کامل توسط تیم لرن دی ال فارسی سازی شده و در اختیار شما قرار می گیرد.این شرکت در زمینه طراحی و توسعه افزونه و قالب های کاربردی برای فروشگاه سازی ووکامرس فعالیت می کند.

افزونه YITH WooCommerce Quick Checkout for Digital Goods

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Quick Checkout for Digital Goods :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۰ مردادماه ۹۸ افزونه YITH WooCommerce Quick Checkout for Digital Goods به نسخه ۱.۲.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۲.۴

  • پشتیبانی از WooCommerce 3.7.0
  • بروزرسانی فریم ورک افزونه
  • بروزرسانی زبان ایتالیایی

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۲.۴

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : yithemes[dot]com

حجم افزونه :۴۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

      ارسال دیدگاه