بروزرسانی شده

افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Products Premium

13

افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Products یکی از افزونه کاربردی فروشگاه ساز ووکامرس بوده که امکان نمایش محصولات مشاهده شده توسط کاربران و مشتریان شما را فراهم می کند.این افزونه با توجه به ورود کاربران به سایت و مشاهده محصولات مختلف بر اساس کوکی مرورگر لیست آخرین محصولاتی که مشتری شما مشاهده کرده به صورت اسلایدر به او نمایش می دهد.این افزونه از محصولات شرکت Yithemes است.

امکان خوبی که در این افزونه وجود دارد سیستم بازاریابی ایمیلی است که برای مشتریان شما امکان ارسال ایمیل همراه کد تخفیف را فراهم می کند و به اینصورت شما می توانید یک سیستم بازاریابی حرفه ای براساس محصولات مشاهده شده توسط مشتری خود پیاده سازی کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید محصولات اخیر مشاهده شده توسط مشتریان را در یک برگه به صورت مجزا برای نمایش قرار دهید،ضمن اینکه در این افزونه کدکوتاه و ابزارک اختصاصی هم برای نمایش محصولات مشاهده شده در بخش های مختلف سایت قرار دارد.

این افزونه برای فروشگاه ساز ووکامرس ساخته شده و شما به راحتی می توانید از این افزونه رو سایت های فروشگاه خود استفاده کنید،ضمن اینکه به صورت کامل توسط لرن دی ال فارسی سازی شده است.

استفاده در ابزارک های وردپرس با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Product

تنظیمات افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Product نسخه فارسی شده

افزونه نمایش محصولات اخیر دیده شده در ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Recently Viewed Products :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۹ بهمن ماه ۹۹ افزونه YITH Woo Recently Viewed Products به نسخه ۲.۰.۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۰.۲

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما