افزونه Yith Best Sellers – نمایش حرفه ای محصولات پرفروش سایت

افزونه Yith Best Sellers - نمایش حرفه ای محصولات پرفروش سایت

تاریخ بروزرسانی : 23 شهریور ماه 1400

نسخه افزونه : 1.1.30

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 23 شهریور ماه 1400 افزونه YITH WooCommerce Best Sellers به نسخه 1.1.30 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه – 1.1.30

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه YITH WooCommerce Best Sellers به شما برای نمایش محصولات پرفروش در سایت کمک می کند،این افزونه محصولی از شرکت YiThemes است که یکی از بر بستر افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کار می کند.

نمایش محصولات پرفروش در سایت یکی از راه های کاربردی برای جذب مشتری است،چراکه محصولاتی که در سایت شما فروش زیادی داشته باشند همیشه مخاطبان و مشتریان خاص خودش را دارد.

استفاده از روش نمایش محصولات پرفروش در سایت های بزرگی فروشگاهی دنیا و همچنین سایت های ایرانی همیشه مورد استقبال زیادی قرار می گیرد،که شما هم با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Best Sellers می توانید این سیستم را به راحتی برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

این افزونه با امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید تا 100 محصول پرفروش خودتان را به صورت اختصاصی در یک صفحه از سایت قرار دهید،که هرکدام از این محصولات دارای برچسب با نام دلخواه شما هستند.

افزونه YITH WooCommerce Best Sellers این امکان را برای شما فراهم می کند که شما از برچسب های شخصی سازی شده با نام و رنگ دلخواه خودتان و همچین مدال های انتخابی محصولات پرفروش خودتان را به نمایش بگذارید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان نمایش محصولات پرفروش بر اساس زمان بندی های مشخص که شامل روز،هفته،ماه و سال است که این امکان در تنظیمات افزونه قابل شخصی سازی است و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Best Sellers :

اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   11000+

   کاربران فعال سایت

   590+

   محصولات فارسی سایت

   14000+

   تیکت های مشتریان

   5

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo