بروزرسانی شده

افزونه YITH WooCommerce Best Sellers Premium

7

افزونه YITH WooCommerce Best Sellers به شما برای نمایش محصولات پرفروش در سایت کمک می کند،این افزونه محصولی از شرکت YiThemes است که یکی از بر بستر افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کار می کند.

نمایش محصولات پرفروش در سایت یکی از راه های کاربردی برای جذب مشتری است،چراکه محصولاتی که در سایت شما فروش زیادی داشته باشند همیشه مخاطبان و مشتریان خاص خودش را دارد.

استفاده از روش نمایش محصولات پرفروش در سایت های بزرگی فروشگاهی دنیا و همچنین سایت های ایرانی همیشه مورد استقبال زیادی قرار می گیرد،که شما هم با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Best Sellers می توانید این سیستم را به راحتی برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

این افزونه با امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید تا ۱۰۰ محصول پرفروش خودتان را به صورت اختصاصی در یک صفحه از سایت قرار دهید،که هرکدام از این محصولات دارای برچسب با نام دلخواه شما هستند.

افزونه YITH WooCommerce Best Sellers این امکان را برای شما فراهم می کند که شما از برچسب های شخصی سازی شده با نام و رنگ دلخواه خودتان و همچین مدال های انتخابی محصولات پرفروش خودتان را به نمایش بگذارید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان نمایش محصولات پرفروش بر اساس زمان بندی های مشخص که شامل روز،هفته،ماه و سال است که این امکان در تنظیمات افزونه قابل شخصی سازی است و شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

بخش تنظیمات افزونه YITH WooCommerce Best Sellers Premium

نمایش بهترین محصولات سایت در وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Best Sellers :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۱۹ بهمن ماه ۹۸ افزونه YITH WooCommerce Best Sellers به نسخه ۱.۱.۱۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۱.۱۵

  • بروزرسانی فریم ورک افزونه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      2 × 5 =