بروزرسانی شده

افزونه YITH WooCommerce Email Templates

8
۵.۰
۰۳

افزونه YITH WooCommerce Email Templates Premium یکی از افزونه های کاربردی برای سایت های فروشگاهی است،این افزونه یکی دیگر از محصولات شرکت Yithemes برای ووکامرس است،این شرکت بزرگترین تولید کننده افزونه های کاربردی برای فروشگاه ساز ووکامرس در سایت های وردپرسی می باشد.

ترجمه شده به زبان فارسی

افزونه YITH WooCommerce Email Templates امکان ویرایش و شخصی سازی ایمیل های ووکامرس را برای شما فراهم می کند،ووکامرس به صورت پیش فرض زمانی که هر تراکنش حال موفق یا ناموفق در سایت صورت می گیرد ایمیل هایی را برای مشتریان و مدیران سایت ارسال می کند که قالب این ایمیل ها به صورت محدود قالب شخصی سازی هستند،اما با استفاده از این افزونه شما می توانید ایمیل ها را با سلیقه خودتان به صورت کامل شخصی سازی کنید.

افزونه ویرایش ایمیل های ووکامرس به صورت کامل توسط رسانه آموزشی لرن دی ال به زبان فارسی ترجمه شده و در اختیار شما کاربران عزیز قرار می گیرد،این افزونه امکان استفاده از لینک شبکه های اجتماعی را در صورتحساب برای شما فراهم آورده است.

در پنل تنظمیات افزونه YITH WooCommerce Email Templates چندین طرح مختلف برای انتخاب وجود دارد که این طرح ها را شما میتوانید به سلیقه خودتان شخصی سازی کنید،از جمله این شخصی سازی ها رنگ بندی بخش های مختلف صورتحساب،اندازه فونت ها و موارد دیگر می باشد.

اگر شما از سیستم فروشگاه سازی ووکامرس استفاده می کنید و قصد دارید پس از اینکه مشتری از سایت شما خرید کرد یک صورتحساب با دیزاین و طرح اختصاصی شما برای مشتری ارسال شود،از این افزونه استفاده کنید و ایمیل های ووکامرس را برای خودتان شخصی سازی کنید.

دانلود افزونه YITH WooCommerce Email Templates

افزونه ایمیل ووکامرس

برخی از ویژگی های افزونه  YITH WooCommerce Email Templates Premium :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۰ خرداد ماه ۹۸ افزونه  YITH WooCommerce Email Templates به نسخه ۱.۳.۱۷ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۳.۱۷

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : yithemes[dot]com

حجم افزونه : ۷۰۷ کلیوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه