بروزرسانی شده

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout Premium

5

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout Premium یکی دیگر از افزونه های کاربری ووکامرس برای افزودن دکمه پرداخت با یک کلیک به فروشگاه اینترنتی است.مشتری شما به محض اینکه روی دکمه خرید کلیک کند به صفحه تسویه حساب ارجاع داده می شود.

اگر شما از فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنید،حتما شرکت سازنده این افزونه یعنی YiThemes رو حتما می شناسید و از افزونه های این شرکت استفاده کرده اید.در ووکامرس پروسه خرید از سایت در چند مرحله صورت می گیرد که شما می توانید با استفاده از این افزونه این پروسه طولانی را کوتاه کنید.

اگر شما قصد دارید سیستم پرداخت سریع را در سایت خود ایجاد کنید می توانید از این افزونه استفاده کنید به اینصورت که مشتری شما به محض اینکه روی دکمه خرید کلیک کن به صفحه تسویه حساب انتقال داده می شود و تنها یا چندکلیک ساده می تواند از سایت شما خرید کند.

در افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout شما از یکسری امکانات حرفه ای برای شخصی سازی این امکان در سایت خود برخوردار هستید که میتوانید سیستم پرداخت سریع را به صورت لینک یا دکمه برای محصولات سایت خود ایجاد کنید.

همچنین امکان دیگری که در این افزونه کاربری است،قابلیت ریدایرکت کاربران پس از انجام خرید به صفحه دلخواه یا صفحه تشکر سایت که برای پیاده سازی صفحه تشکر برای فروشگاه اینترنتی خود می توانید از افزونه افزونه YITH Custom ThankYou Page for Woocommerce استفاده کنید و یک صفحه تشکر حرفه ای برای سایت خود ایجاد کنید.

دانلود افزونه YITH WooComerce One-Click Checkput

افزونه فارسی YITH WooCommerce One-Click Checkout

برخی از ویژگی های افزونه YITH WooComerce One-Click Checkput :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۴ آذر ماه ۹۸ افزونه YITH WooComerce One-Click checkoutبه نسخه ۱.۳.۱۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۳.۱۴

  • بروزرسانی: کنترل کننده اعلامیه
  • بروزرسانی فریم ورک افزونه

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۳.۱۴

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : yithemes[dot]com

حجم افزونه : ۱ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      دوازده + چهارده =