بروزرسانی شده

افزونه Yith Product Countdown – شمارش معکوس تخفیف محصولات ووکامرس

7

افزونه YITH WooCommerce Product Countdown Premium یکی از افزودنی های کاربردی برای ووکامرس به منظور پیاده سازی حراج یا تخفیف محصولات بر اساس زمان بندی مشخص است،که این افزونه امکان نمایش نمایشگر یا تایمر تخفیف را برای شما فراهم  می کند.

همانظور که می دانید استفاده از تخفیف یکی از روش های متداول برای فروش بیشتر در فروشگاه های آنلاین است،ولی نحوه اطلاع رسانی و یا استفاده از این تخفیف هم بسیار مهم است،که با استفاده از این افزونه می توانند همانند فروشگاه های آنلاین بزرگ از قابلیت شمارشکر تخفیف استفاده کنید.

این افزونه یکی از افزونه های شرکت YiThemes بوده که توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و شما می توانید روی سایت های وردپرسی از این افزونه استفاده کنید،دقت کنید که این افزونه تنها بر بستر فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند.

در افزونه YITH WooCommerce Product Countdown Premium شما میتوانید از ۳ طرح برای نمایش الگوی شمارشگر تخفیف استفاده کنید که این شمارشگر بر اساس روز،ساعت،دقیقه و ثانیه برای شما نمایش داده می شود و برای هر محصول می توانید یک زمان و یک تخفیف مشخص را تعریف کنید.

هریک از طرح های شمارشگر را می توانید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،متن رنگ و مقادیر را می توانید به دلخواه خودتان وارد کنید،اما نمایش هر طرح برای محصولات به صورت مشترک است و شما تنها می توانید میزان و مدت تخفیف را به صورت اختصاصی برای هر محصول وارد کنید.

افزونه نمایش حراج محصولات برای ووکامرس

افزونه YITH WooCommerce Product Countdown Premium نسخه فارسی شده

افزونه فارسی YITH WooCommerce Product Countdown برای ووکامرس

افزونه حراج وکامرس نسخه فارسی شده

افزونه YITH WooCommerce Product Countdown نسخه فارسی شده برای ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Product Countdown Premium :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۹۹ افزونه YITH WooCommerce Product Countdown Premium به نسخه ۱.۵.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۵.۰

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما