پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium

8

افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium یکی دیگر از افزونه های کاربردی و حرفه ای برای فروشگاه ساز ووکامرس می باشد،این افزونه توسط شرکت YiThemes طراحی شده است و این امکان را برای کاربران و مشتریان شما فراهم می کنند،که بتوانند محصولات موردعلاقه شان را در پنل کاربری ذخیره کنند و در زمان دلخواه اقدام به خرید این محصولات کنند.

این افزونه دکمه افزودن به علاقه مندی ها یا ذخیره برای بعد را برای کاربران شما فراهم می کند،که کاربران با ذخیره محصولات می توانند از بخش پنل کاربری خود برای همیشه به این محصولات دسترسی داشته باشند و در زمان دلخواه افزودن به سبدخرید را بزنند و این محصولات موردعلاقه شان را خریداری کنند.برچسب های افزودن به علاقه مند ها یا هر برچسب دیگر در این افزونه قابل شخصی سازی می باشد.

افزونه YITH WooCommerce Save for Later هم همانند دیگر افزونه های شرکت سازنده دارای یک پنل تنظمیات می باشد،که شما با استفاده از این پنل می توانید بخش های مختلف افزونه را شخصی سازی کنید و این افزونه هم به صورت کامل توسط رسانه آموزشی لرن دی ال فارسی سازی شده و در اختیارشما کاربران عزیز قرار می گیرد.

در این افزونه شما میتوانید برچسب های پیش فرض افزونه را شخصی سازی کنید و همچنین برای نمایش محصولات ذخیره شده کاربران شما باید از یک برگه و کدکوتاه موجود در این افزونه استفاده کنید که در اینصورت با مراجعه مشتری شما به این صفحه محصولاتی که از قبل ذخیره کرده باشد در این صفحه قابل مشاهده است.

افزونه فارسی YITH WooCommerce Save for Later Premium
دانلود افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium برای ووکامرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 1 خرداد ماه 1400 افزونه YITH WooCommerce Save for Later به نسخه 1.2.1 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.2.1

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart