افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium

افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium

تاریخ بروزرسانی : ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۲

نسخه افزونه : ۱.۳۲.۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم

در تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ افزونه YITH WooCommerce Save for Later به نسخه ۱.۳۲.۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۳۲.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium یکی دیگر از افزونه های کاربردی و حرفه ای برای فروشگاه ساز ووکامرس می باشد،این افزونه توسط شرکت YiThemes طراحی شده است و این امکان را برای کاربران و مشتریان شما فراهم می کنند،که بتوانند محصولات موردعلاقه شان را در پنل کاربری ذخیره کنند و در زمان دلخواه اقدام به خرید این محصولات کنند.

این افزونه دکمه افزودن به علاقه مندی ها یا ذخیره برای بعد را برای کاربران شما فراهم می کند،که کاربران با ذخیره محصولات می توانند از بخش پنل کاربری خود برای همیشه به این محصولات دسترسی داشته باشند و در زمان دلخواه افزودن به سبدخرید را بزنند و این محصولات موردعلاقه شان را خریداری کنند.برچسب های افزودن به علاقه مند ها یا هر برچسب دیگر در این افزونه قابل شخصی سازی می باشد.

افزونه YITH WooCommerce Save for Later هم همانند دیگر افزونه های شرکت سازنده دارای یک پنل تنظمیات می باشد،که شما با استفاده از این پنل می توانید بخش های مختلف افزونه را شخصی سازی کنید و این افزونه هم به صورت کامل توسط رسانه آموزشی لرن دی ال فارسی سازی شده و در اختیارشما کاربران عزیز قرار می گیرد.

در این افزونه شما میتوانید برچسب های پیش فرض افزونه را شخصی سازی کنید و همچنین برای نمایش محصولات ذخیره شده کاربران شما باید از یک برگه و کدکوتاه موجود در این افزونه استفاده کنید که در اینصورت با مراجعه مشتری شما به این صفحه محصولاتی که از قبل ذخیره کرده باشد در این صفحه قابل مشاهده است.

افزونه فارسی YITH WooCommerce Save for Later Premium

برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Save for Later Premium :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo