افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup Premium

افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup Premium

تاریخ بروزرسانی : ۴ مرداد ماه ۱۴۰۲

نسخه افزونه : ۱.۲۴.۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم

در تاریخ ۴ مرداد ماه ۱۴۰۲ افزونه YITH Woo Terms & Conditions Popup Premium به نسخه ۱.۲۴.۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۲۴.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل README.txt درون افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup برای سایت فروشگاهی شما بخش قوانین و مقرارت حرفه ای را پیاده سازی می کند،با استفاده از این افزونه شما می توانید بخش قوانین خرید از سایت را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید و این بخش را برای خرید کاربران در جالت اجباری قرار دهید.

شاید شما هم در برخی از فروشگاه های اینترنتی دیده باشید،که بخش قوانین اجباری هست و شما باید حتما این بخش را به صورت کامل مطالعه کنید تا بتوانید خرید از سایت را انجام دهید،این افزونه به شما کمک می کند هم خواندن قوانین سایت را اجباری کنید و هم اینکه مدیریت بهتری روی این بخش داشته باشید.

افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup توسط شرکت YiThemes تولید شده است که این شرکت در زمینه افزونه های جانبی ووکامرس فعایت می کند،که توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل این افزونه فارسی سازی شده است،پس از نصب افزونه شما می توانید با توجه به گزینه هایی که در تنظیمات در اختیار شماست،به دلخواخ خودتان بخش قوانین و مقررات را شخصی سازی کنید.

افزونه YITH Brands Add-on Premium – افزودن برند های سفارشی برای محصولات بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ نسخه افزونه : ۲.۲۱.۰ …

شما برای استفاده از این افزونه باید حتما یک برگه در سایت خود پیرامون قوانین و مقرارت داشته باشید،که محتوای این برگه در قالب یک پنجره پاپ آپ در صفحه تسویه حساب به مشتری شما نمایش داده می شود،که شما می توانید اندازه و بخش های مختلف این پنجره را به دلخواه خودتان در این افزونه شخصی سازی کنید.

در این افزونه شما می توانید بخش های مختلف پنجره پاپ آپ را استایل دهی کنید،در بخش تنظیمات افزونه شما می توانید رنگ،استایل و اندازه بخش های مختلف را به دلخواه خود پیاده سازی کنید،همچین این امکان وجود دارد که شما برای نمایش پنجره قوانین از انیمیشن های زیبا استفاده کنید.

افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup
افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup Premium
افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup Premium برای وردپرس
آموزش ساخت صفحه پذیرش قوانین در وردپرس
افزونه های ووکامرس

برخی از ویژگی های افزونه YITH WooCommerce Terms & Conditions Popup Premium :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo