بروزرسانی شده
پلاگین وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه Yoast Video SEO Premium

7

افزونه Yoast Video SEO Premium یکی از افزودنی های کاربردی افزونه Yoast SEO است،که به شما برای پیاده سازی سئو ویدئویی کمک زیادی می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید لینک هایی از سایت که شامل فیلم هستند را در بخش نتایج ویدئو گوگل به راحتی نمایش دهید.

با گسترش شبکه های اجتماعی و قدرت یوتیوپ در بین مردم دنیا روز به روز استفاده و علاقه مردم به محتوای ویدئویی زیاد می شود و استفاده از ویدئو برای هر سایت تولید محتوا و حتی فروشگاهی یا شرکتی الزامی است.

اگر شما از ویدئوهای متعددی در سایت خود استفاده می کنید استفاده از افزونه Yoast Video SEO Premium به شما برای معرفی هرچه بهتر این نوع محتوا به موتورهای جستجو و از همه مهم تر گوگل کمک زیادی می کند.این افزونه محتوای شما را در بخش اختصاصی نتایج ویدئویی گوگل نمایش می دهد.

این افزونه با استفاده از Sitemap XML این امکان را فراهم می کند که الگوریتم های گوگل محتوای ویدئویی شما را خوانده و در نتایج خود نمایش دهند که این کمک زیادی به شما می کند چرا که به صورت پیش فرض امکان فراخوانی ویدئو ها برای الگوریتم ها وجود ندارد.

آموزش افزونه Yoast SEO در وردپرس به زبان فارسی

در بخش تنظیمات این افزونه شما می توانید شخصی سازی های دلخواه خودتان را برای سئو ویدئوها اعمال می کنید،در این بخش شما می توانید تعیین کنید که تنظیمات سئو ویدئو در بخش نوشته،برگه یا محصولات سایت فعال یا غیرفعال باشد.

برای هرویدئویی که در نوشته های خود منشتر می کنید میتوانید یک دسته بندی تعیین کنید،برچسب های دلخواه خود را تعیین کنید.میتوانید برای هریک از ویدئوهای خود یک امتیاز تعیین کنید.همچنین امکان قرار دادن پیش نمایش و زمان ویدئوها هم امکان پذیر است که تمامی این اطلاعات درنتایج ویدئو گوگل نمایش داده خواهند شد.

افزونه Yoast Video SEO برای وردپرس

دانلود افزونه Yoast Video SEO

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Yoast Video SEO Premium :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۱۴ اسفند ماه ۹۸ افزونه Yoast Video SEO Premium به نسخه ۱۲.۴.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱۲.۴.۱

  • سازگاری با افزونه Yoast SEO
  • در هنگام تشخیص فیلم های YouTube ، اشکالی را برطرف می کند ، به این معنی که آنها در نقشه نقشه XML قرار نمی گیرند و تنظیمات ویدیویی در متابوکس در دسترس نخواهد بود. می توانید فیلم های YouTube خود را با دکمه Re-Index Videos در گزینه های Video SEO دوباره فهرست بندی کنید.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۳ دیدگاه ها
  1. نسخه این افزونه ۱۱.۸ هستش نه ۱۲.۱

    نظر بدهید

    19 − 4 =