بروزرسانی شده
افزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه Advanced File Manager – فایل منیجر وردپرس

5

افزونه Advanced File Manager یکی از افزونه کاربردی برای سایت های وردپرسی با حجم بالا در بخش فایل های آپلود است،که با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید بخش فایل منیجر سایت خود را مدیریت کنید.

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید بخش پنل کاربری وردپرس خود را مدیریت کنید،ضمن اینکه این افزونه پوسته های متنوعی را برای شما محیا کرده که به دلخواه خودتان می توانید از این پوسته ها استفاده کنید.

شاید بخش کنترل پنل مدیریت فایل های وردپرس برای شما خسته کننده باشد و اگر از سایت بزرگی برای مدیریت فایل های خود برخوردار هستید می توانید با استفاده از این افزونه به خوبی فایل های خود را درون سایت مدیریت کنید.ضمن اینکه این افزونه از Context Menu هم پشتیبانی می کند وشما می توانید به صورت عالی تصاویر خود را ویرایش کنید.

در این افزونه همچنین شما می توانید میزان دسترسی کاربران را به فایل ها محدود کنید،به اینصورت که شما می توانید فقط برای کاربران خاص و مورد اعتماد خود در سایت دسترسی را بازکنید.هرچند به صورت عادی هیچ یک از کاربران ثبت نامی در وردپرس به بخش رسانه ها دسترسی نداردولی اگر بخواید شما نویسندگان مختلفی را در سایت داشته باشید می توانید این محدودیت را تعریف کنید.

افزونه Advanced File Manager

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Advanced File Manager :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۳۱ مردادماه ۹۸ افزونه Advanced File Manager به نسخه ۷.۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۷.۵

  • توضیحی ذکر نشده است.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      شانزده − سیزده =