بروزرسانی شده

افزونه Bloom – فرم اشتراک خبرنامه وردپرس

11

افزونه Bloom یکی از افزونه های طراحی شده با طرح متریال از شرکت Elegant Themes است،که به شما امکان پیاده سازی سیستم خبرنامه در وب سایت را می دهد،با استفاده از این افزونه شما می توانید شروع به جمع آوری ایمیل در سایت خود کنید و تعامل بهتری با کاربران و مشتریان خود داشته باشید.

این افزونه به شما امکان طراحی فرم هایی متعدد برای خبرنامه وب سایت را می دهد که با نمایش این فرم ها در وب سایت می توانید شروع به جمع آوری ایمیل کاربران کنید و در بخش های مختلف وب سایت از کاربران خود با استفاده از این فرم ها درخواست کنید که در خبرنامه شما عضو شوند.

یکی از ویژگی های خوب این افزونه قابلیت هدف گذاری برای هدایت کابران است که شما می توانید یک محتوا خاص را به کاربران خود نمایش دهید یا اینکه با استفاده از این فرم ها آنها را به یک موقعیت خاص هدایت کنید.

تنوع و جلوه های بصری زیبا در این افزونه به شما امکان طراحی فرم های زیبا را می دهد،چرا اینکه تولیدات شرکت سازنده این افزونه همیشه قابل تقدیر بوده و هستند،این افزونه هم یک  تولید بی نظر هست و از طرح ها و رنگ بندی های خوبی برخوردار است.

افزونه فرم اشتراک خبرنامه وردپرس

نمایش فرم های اشتراک خبرنامه در سایت با استفاده از این افزونه شامل طرح های مختلفی است که می توان به طرح های پاپ آپ،طرح های پرواز به درون صفحه،خبرنامه زیرمطالب سایت و موارد دیگری اشاره کرد که شما می توانید از خبرنامه در سایدبار سایت و بخش های مختلف وب سایت استفاده کنید.در اصل این افزونه فرم های اشتراک خبرنامه را برای تمامی بخش های سایت در اختیار شما قرار می دهد.

افزونه Bloom این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از سرویس های ایمیل مارکتینگ بزرگ دنیا به خوبی استفاده کنید،چرا که این از سرویس هایی همچون mailchimp, campaign monitor, getresponse, mail poet, sendinblue پشتیبانی می کند و شما به راحتی از این سایت ها می توانید استفاده کنید.

امکانات و ویژگی های افزونه Bloom :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۹۷ افزونه Bloom به نسخه ۱.۳.۱۰ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۳.۱۰

ترجمه فارسی : ندارد

افزونه های مکمل : دارد

عرضه شده در : elegantthemes[dot]com

حجم افزونه : ۱ مگابایت

دریافت افزونه
اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

یک × چهار =