پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

دمو فارسی المنتور برای سایت های خدمات نظافت

5

دمو آماده المنتور مناسب برای سایت های خدمات نظافت که توسط تیم لرن دی ال تهیه و طراحی شده است،شما با استفاده از این دمو به آسانی می توانید یک سایت شرکت مرتبط با نظافت منزل،آپارتمان و محل کار طراحی کنید.

افزونه المنتور در حال حاضر بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس است،که با استفاده از این افزونه می توانید صفحات کاربری و حرفه ای را در سایت خودتان طراحی کنید.این افزونه در دو نسخه رایگان و پرمیوم عرضه شده است،هر دو نسخه این افزونه به صورت کامل توسط ما بومی سازی شده و در سایت موجود می باشد.

این دمو بر بستر افزونه صفحه ساز المنتور طراحی شده است و در قالب فایل هایی با فرمت JSON در اخیتار شما قرار می گیرد.که شما می توانید این فایل ها را در بخش قالب یا الگوهای افزونه المنتور سایت خودتان درون ریزی کنید.

دمو سایت های خدمات نظافت شامل همه صفحات کاربری وب سایت : صفحه اصلی،درباره ما،تماس با ما،قیمت گذاری،404،سوالات متداول،دیدگاه کاربران،جوایز ما و تیم ما می باشد.که همه این صفحات به صورت کامل توسط ما فارسی و راست چین شده است.شما پس از درون ریزی این دمو می توانید از آن در بخش های مختلف سایت خودتان استفاده کنید.

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید ...
الگوهای فارسی المنتور
الگو فارسی المنتور - قالب خدمات منزل وردپرس
انجمن لرن دی ال
توضیحاتاطلاعات دموپیشنمایش دمودریافت دموعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

پینمایش ها به صورت تصویر هستند،که برای مشاهده روی هریک از لینک های زیر باید کلیک کنید.

نکته : پس از ورود به صفحه پیشنمایش برای مشاهده اندازه واقعی روی تصویر کلیک کنید.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
  • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت قالب روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هریک از قالب،افزونه ها و دموها را دریافت کنید.

  • پس از دریافت این قالب روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه File-Json مراجعه کنید و فایل اصلی دمو را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart