محصول جدید

افزونه فرم ساز DHVC Form برای ویژوال کامپوزر

4

افزونه فرم ساز DHVC Form برای پایه افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر کار می کند،که شما با استفاده از این افزونه می توانید انواع فرم های حرفه ای را برای سایت خودتان طراحی کنید.این افزودنی با اضافه کردن چندین المان کاربری به ویژوال کامپوزر این امکان را برای شما فراهم می کند.

شما هر وب سایتی را با وردپرس راه اندازی کنید نیاز به یک یا چند  فرم حرفه ای و نیمه حرفه ای خواهید داشت،که اگر از افزونه ویژوال کامپوزر برای طراحی سایت استفاده کرده باشید می توانید با استفاده از این افزودنی در کنار این صفحه ساز فرم های حرفه ای را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

زمانی که شما افزونه DHVC Form را روی سایت خودتان نصب کنید،المان های این افزونه به ویژوال کامپوزر شما اضافه خواهد شد و شما میتوانید فرم های خودتان را طراجی کنید.برای نمایش فرم ها در سایت به دو صورت می توانید اقدام کنید.اول اینکه می توانید با استفاده از المان اختصاصی این افزونه در ویژوال کامپوزر و دوم اینکه از کدهای کوتاه اختصاصی برای هر فرم استفاده کنید.

هریک از فرم هایی که در این افزونه طراجی می کنید دارای یک تنظیمات اختصاصی است که می توانید به دلخواه خودتان آنها را شخصی سازی کنید.از جمله این تنظیمات اطلاع رسانی ایمیلی است که می توانید از این امکان استفاده کنید.

بخش اطلاع رسانی ایمیلی در افزونه فرم ساز DHVC Form

طراحی فرم های وردپرس با استفاده از افزونه ویژوال کامپوزر

افزودنی DHVC Form برای ویژوال کامپوزر

افزونه فرم ساز DHVC Form برای وردپرس

بخش تنظیمات افزونه فرم ساز DHVC Form

🏆 برخی از ویژگی های افزونه فرم ساز DHVC Form :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۹ اسفند ماه ۹۸ افزونه DHVC Form به نسخه ۲.۲.۳۹ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما