بروزرسانی شده

افزونه وردپرس DHWC Elementor – طراحی صفحات ووکامرس با المنتور

6

افزونه DHWC Elementor یکی از بهترین افزودنی های المنتور برای سایت های فروشگاهی است که بر بستر ووکامرس راه اندازی شده اند.این افزونه به شما برای داشتن یک فروشگاه حرفه ای تر کمک می کند.

این افزونه مکمل افزونه المنتور شما خواهد بود و شما باید حتما روی سایت خودتان افزونه المنتور و ووکامرس را نصب و فعال داشته باشید.پس از نصب این افزودنی المان هایی اختصاصی ووکامرس به المنتور شما اضافه می شود.که می توانید از انها برای طراحی صفحات فروشگاه خودتان از آنها استفاده کنید.

این افزونه نزدیک به ۳۴ المان اختصاصی را برای شما به المنتور اضافه می کند،که بخشی از این المان های برای شخصی سازی محصولات سایت است،بخشی برای استفاده از صفحات پیشفرض ووکامرس مانند : صفحه تسویه حساب،یا تشکر پس از پرداخت و بخشی دیگر مربوط به بایگانی محصولات است.

با استفاده از افزونه DHWC Elementor می توانید یک صفحه محصول اختصاصی را برای خودتان طراحی کنید،که در بخش ویرایش هر محصول با انتخاب الگو طراحی شده شما می توانید از یک الگو برای همه یا چندتا از محصولات خودتان به دلخواه استفاده کنید.

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آمادهبروزرسانی شده

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای وردپرس ...
افزونه ویرایش صفحه محصول با المنتور
دانلود افزونه DHWC Elementor

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۱ آذر ماه ۹۹ افزونه DHWC Elementor به نسخه ۱.۲.۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۲.۵

  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما