پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه وردپرس Divi Supreme Pro – افزودنی کاربردی برای قالب دیوی

4

افزونه وردپرس Divi Supreme Pro یکی از افزودنی های کاربردی و حرفه ای صفحه ساز قالب دیوی است،که المان های متعدد و حرفه ای را به قالب دیوی شما برای طراحی صفحات سایت اضافه می کند.

افزونه Divi Supreme Pro

این افزونه نزدیک به 50 المان حرفه ای را به صفحه ساز قالب دیوی شما اضافه می کند،اگر شما روی قالب وردپرس دیگری از افزونه صفحه ساز Divi Builder استفاده می کنید،این افزونه به شما برای طراحی بیشتر کمک می کند.

قالب وردپرس دیوی یکی از محبوبترین و حرفه ای ترین قالب های وردپرس است،که نسخه بومی سازی شده و الگوهای فارسی این قالب در سایت لرن دی ال موجود است.اما در زمینه افزودنی هایی برای بخش صفحه سازی این قالب در وب فارسی شاید افزودنی را پیدا نکنید.

ما در تیم لرن دی ال تصمیم گرفتیم که بیشتر به این قالب فوق العاده وردپرس بها بدیم و روی بومی سازی افزودنی هایی برای آن کار کنیم.که افزونه Divi Supreme هم یکی از این افزودنی هاست که در دو نسخه رایگان و پرو عرضه شده است.ما هر دو نسخه را کاملا برای شما فارسی سازی کردیم.

1

المان های برنامه ریزی شده دیوی

یک راه حل کامل برای پنهان کردن یا نمایش عناصر در دیوی خود با تنظیمات پیشرفته و موارد دیگر. این به تمام بخش ها ، ردیف ها ، ستون ها ، بخش های دیوی و همچنین ماژول های عالی دیوی گسترش می یابد.
2

کدهای کوتاه کتابخانه دیوی

این یک ستون کد کوتاه جدید به صفحه کتابخانه دیوی شما اضافه می کند. از آن کد کوتاه دیوی استفاده کنید تا طرح خود را با استفاده از [divi_shortcode id = “”] در هر ماژول دیوی یا حتی فایل PHP خود نمایش دهید
3

سازنده آسان قالب دیوی

ساده ترین و سریعترین راه برای افزایش سربرگ در دیوی. گزینه های مفیدی را که در سازنده قالب برای سربرگ از جمله سربرگ ثابت،کوچک کننده،کوچک کننده لوگو و بیشتر وجود ندارد اضافه کنید!
4

کتابخانه ابزارک های دیوی

در بعضی مواقع ، می خواهید ماژولهای دیوی را مستقیماً در ابزارک نوار کناری اضافه کنید و با این برنامه افزودنی ، می توانید هر طرح کتابخانه دیوی را به منطقه ابزارک خود اضافه کنید – نوارهای کناری ، پاورقی یا مواردی که ایجاد کرده اید.
5

پاپ آپ دیوی

ایجاد پنجره بازشو در دیوی با استفاده از هر طرح کتابخانه دیوی هرگز به این آسانی نبوده است. با امکاناتی مانند حالت تغییر وضعیت پاپ آپ ،انیمیشن و موارد دیگر!
6

ادامه مطلب دیوی

به شما این امکان را می دهد که متن های در حال تجزیه و در حال گسترش را با پیوندهای “بیشتر بخوانید” و “بستن” اضافه کنید. (فقط در متن ، Blurb ، بلاگ و ماژول دعوت به عمل).
افزونه Divi Supreme Pro برای وردپرس
افزونه صفحه ساز قالب وردپرس دیوی
افزونه Divi Supreme Pro
افزونه فارسی Divi Supreme برای قالب دیوی
10امتیاز محصول
افزودنی عالی برای صفحه ساز دیوی

این افزودنی کلی المان حرفه ای و کاربردی به صفحه ساز قالب وردپرس دیوی شما اضافه می کند؛که میتوانید در طراحی استفاده کنید.

زبان فارسی افزونه
10
پشتیبانی از وردپرس فارسی
10
پشتیبانی از قالب وردپرس دیوی
10
کارایی افزونه
10
نکات مثبت افزونه
 • پشتیبانی از قالب دیوی
 • دارای بخش تنظیمات حرفه ای
 • دارای نزدیک به 50 المان حرفه ای
 • پشتیبانی از افزونه فرم تماس 7
 • دارای المان های حرفه ای برای تصاویر
 • پشتیبانی از کدهای کوتاه
 • امکان غیرفعال کردن المان ها در تبلت و موبایل
 • دارای المان های فیسبوک و توییتر
نکات منفی افزونه
 • مشکلی در بررسی فنی افزونه دیده نشد.

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

 • در تاریخ 3 تیر ماه 1400 افزونه Divi Supreme Pro به نسخه 4.5.2 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 4.5.2

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • فایل لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart