افزونه Easy Digital Downloads-Message

6

افزونه Easy Digital Downloads-Message یکی  از افزونه های کاربردی برای فروشگاه ساز EDD است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید برای مشتریان خود پیام های دلخواه را متناسب با خریدشان به راحتی ارسال کنید.

با استفاده از این افزونه شما میتوانید متناسب با هر خرید مشتری یک پیام ارسال کنید،امکان افزودن فایل و همچنین شخصی سازی پیام های ارسال هم در این افزونه موجود است.

افزونه Easy Digital Downloads-Message یکی از افزونه های کاربردی است که ارتباط شما با مشتری را رقم می زند و شما می توانید پس از خرید هر مشتری برای ارتباط موثرتر یا ارسال کدهای تخفیف و حتی موارد دیگر از این افزونه استفاده کنید.

پس از نصب این افزونه با مراجعه به بخش مشتریان و انتخاب هریک از خریداران سایت یک گزینه با عنوان پیام به این بخش اضافه می شود که از این طریق شما می توانید پیام های خودتان را ارسال کنید.

🏆 افزونه مشابه : Easy Digital Downloads Per Product Emails

اگر شما از افزونه چندفروشندگی Frontend Submissions استفاده می کنید،با استفاده از این افزونه این امکان برای فروشندگان شما فراهم می شود که برای مشتریان خود پیام هایی را ارسال کنند.همچنین شما برای فروشندگان این امکان را دارید که هرپیام دلخواهتان را ارسال کنید.

دانلود افزونه Easy Digital Downloads - Message برای وردپرس

افزونه Easy Digital Downloads - Message برای سایت های فروشگاهی

افزونه ارسال پیام در Easy Digital Downloads

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Easy Digital Downloads-Message :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول
  • در تاریخ 17 بهمن ماه 1400 افزونه  Easy Digital Downloads-Message به نسخه 1.2.3 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.2.3

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحاتی برای این نسخه ذکر نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.
اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart