محصول جدید

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions

3

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions یکی از افزودنی های کاربردی فروشگاه ساز Easy Digital Downloads برای راه اندازی سیستم چندفروشندگی در سایت است.با استفاده از این افزونه شما می توانید برای کاربران خودتان امکان فروش محصولاتشان را در سایت خودتان فراهم کنید.

ترجمه شده به زبان فارسی

همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads یکی از فروشگاه ساز های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی سایت فروش فایل دانلودی است که به صورت رایگان و فارسی شده در سایت رسمی وردپرس عرضه می شود.که برای آشنایی بیشتر با این افزونه فروشگاه ساز می توانید به دوره آموزشی راه اندازی سایت فروش فایل دانلودی با EDD در سایت ما مراجعه کنید.

اما در کنار این افزونه فروشگاه ساز شما می توانید با استفاده از افزونه های جانبی امکانات زیادی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید که یکی از این امکانات سیستم چندفروشندگی است که مشابه این سیستم را شما در ووکامرس با استفاده از افزونه Dokan می توانید پیاده سازی کنید.

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions یکی از این افزودنی های کاربردی است که شما می توانید با استفاده از این افزونه یک سایت جامع چندفروشندگی را راه اندازی کنید و به کاربران خود اجازه دهید تا بتوانند محصولات خودشان را در سایت شما به فروش برسانند.

افزونه داشبورد فروشندگان edd امکانات لازم از بخش حساب کاربری فروشندگان گرفته تا فرم های ثبت نام و افزودن محصول را برای شما فراهم می کند،که شما میتوانید فرم های ثبت نام،تبدیل شدن به فروشنده و افزودن محصول در سایت را به دلخواه خودتان با امکانات این افزونه شخصی سازی کنید و با استفاده از المان هایی که در اختیار شماست فرم های حرفه ای را پیاده سازی کنید.

نسخه فارسی شده افزونه EDD - Frontend Submissions برای وردپرس

افزونه چندفروشندگی EDD - Frontend Submissions برای وردپرس

افزونه چندفروشندگی برای افزونه Easy Digital Downloads

افزونه چندفروشندگی برای وردپرس

افزونه EDD - Frontend Submissions

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Easy Digital Downloads – Frontend Submissions :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۹۸ افزونه Easy Digital Downloads – Frontend Submissions به نسخه ۲.۶.۵ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۶.۵

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : easydigitaldownloads[dot]com

حجم افزونه : ۱ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

      ارسال دیدگاه

      یک × دو =