پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions

6

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions یکی از افزودنی های کاربردی فروشگاه ساز Easy Digital Downloads برای راه اندازی سیستم چندفروشندگی در سایت است.با استفاده از این افزونه شما می توانید برای کاربران خودتان امکان فروش محصولاتشان را در سایت خودتان فراهم کنید.

همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads یکی از فروشگاه ساز های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی سایت فروش فایل دانلودی است که به صورت رایگان و فارسی شده در سایت رسمی وردپرس عرضه می شود.که برای آشنایی بیشتر با این افزونه فروشگاه ساز می توانید به دوره آموزشی راه اندازی سایت فروش فایل دانلودی با EDD در سایت ما مراجعه کنید.

اما در کنار این افزونه فروشگاه ساز شما می توانید با استفاده از افزونه های جانبی امکانات زیادی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید که یکی از این امکانات سیستم چندفروشندگی است که مشابه این سیستم را شما در ووکامرس با استفاده از افزونه Dokan می توانید پیاده سازی کنید.

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions یکی از این افزودنی های کاربردی است که شما می توانید با استفاده از این افزونه یک سایت جامع چندفروشندگی را راه اندازی کنید و به کاربران خود اجازه دهید تا بتوانند محصولات خودشان را در سایت شما به فروش برسانند.

افزونه EDD – Wish Lists – لیست علاقه مندی محصولاتمحصول جدید

افزونه EDD - Wish Lists یکی از افزودنی های کاربری برای فروشگاه ساز Easy Digital Downloads که بخش جذاب لیست علاقه مندی ...

افزونه داشبورد فروشندگان edd امکانات لازم از بخش حساب کاربری فروشندگان گرفته تا فرم های ثبت نام و افزودن محصول را برای شما فراهم می کند،که شما میتوانید فرم های ثبت نام،تبدیل شدن به فروشنده و افزودن محصول در سایت را به دلخواه خودتان با امکانات این افزونه شخصی سازی کنید و با استفاده از المان هایی که در اختیار شماست فرم های حرفه ای را پیاده سازی کنید.

دانلود افزونه EDD - Frontend Submissions برای وردپرس
افزونه چندفروشندگی وردپرس
افزونه چندفروشندگی برای محصولات دانلودی وردپرس
افزونه فارسی EDD - Frontend Submissions
افزونه چندفروشندگی وردپرس EDD - Frontend Submissions

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Easy Digital Downloads – Frontend Submissions :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

  • در تاریخ 2 مرداد ماه 1400 افزونه Easy Digital Downloads – Frontend Submissions به نسخه 2.6.7 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.6.7

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart