افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions

تاریخ بروزرسانی : ۸ تیر ماه ۱۴۰۲

نسخه افزونه : ۲.۸.۱

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۸ تیر ماه ۱۴۰۲ افزونه Easy Digital Downloads – Frontend Submissions به نسخه ۲.۸.۱ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۲.۸.۱

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۵۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions یکی از افزودنی های کاربردی فروشگاه ساز Easy Digital Downloads برای راه اندازی سیستم چندفروشندگی در سایت است.با استفاده از این افزونه شما می توانید برای کاربران خودتان امکان فروش محصولاتشان را در سایت خودتان فراهم کنید.

همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads یکی از فروشگاه ساز های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی سایت فروش فایل دانلودی است که به صورت رایگان و فارسی شده در سایت رسمی وردپرس عرضه می شود.که برای آشنایی بیشتر با این افزونه فروشگاه ساز می توانید به دوره آموزشی راه اندازی سایت فروش فایل دانلودی با EDD در سایت ما مراجعه کنید.

اما در کنار این افزونه فروشگاه ساز شما می توانید با استفاده از افزونه های جانبی امکانات زیادی را به فروشگاه خودتان اضافه کنید که یکی از این امکانات سیستم چندفروشندگی است که مشابه این سیستم را شما در ووکامرس با استفاده از افزونه Dokan می توانید پیاده سازی کنید.

افزونه چند فروشندگی EDD – Frontend Submissions یکی از این افزودنی های کاربردی است که شما می توانید با استفاده از این افزونه یک سایت جامع چندفروشندگی را راه اندازی کنید و به کاربران خود اجازه دهید تا بتوانند محصولات خودشان را در سایت شما به فروش برسانند.

افزونه EDD – Wish Lists – لیست علاقه مندی محصولات بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ نسخه افزونه : ۱.۱.۱۰ …

افزونه داشبورد فروشندگان edd امکانات لازم از بخش حساب کاربری فروشندگان گرفته تا فرم های ثبت نام و افزودن محصول را برای شما فراهم می کند،که شما میتوانید فرم های ثبت نام،تبدیل شدن به فروشنده و افزودن محصول در سایت را به دلخواه خودتان با امکانات این افزونه شخصی سازی کنید و با استفاده از المان هایی که در اختیار شماست فرم های حرفه ای را پیاده سازی کنید.

افزونه چند فروشندگی edd
افزونه چندفروشندگی EDD - Frontend Submissions
افزونه داشبورد فروشندگان edd
افزونه های جانبی edd

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Easy Digital Downloads – Frontend Submissions :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo