پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه EDD – Wish Lists – لیست علاقه مندی محصولات

5

افزونه EDD – Wish Lists یکی از افزودنی های کاربری برای فروشگاه ساز Easy Digital Downloads که بخش جذاب لیست علاقه مندی ها را برای کاربران شما فراهم  می کند،با استفاده از این افزونه شما می توانید این امکان را به محصولات خودتان اضافه کنید که کاربران شما محصولات را به لیست دلخواه خودشان اضافه کنند و از این محصولات استفاده کنند.

افزونه EDD – Wish Lists

اگر شما یک وب سایت فروشگاهی را با استفاده از افزونه EDD بر بستر وردپرس راه اندازی کرده باشید،حتما با این افزودنی آشنایی دارید یا اینکه بخواهید این امکان را برای مشتریان خودتان فعال کند.با توجه به اینکه گاها در برخی از سایت ها محصولات یه چندصد یا هزاران محصول می رسد و جستجو و خرید محصولات دلخواه گاها برای مشتریان یا کاربران سخت می شود،این افزونه به این سایت ها برای پیاده سازی خرید آسان برای مشتریان کمک زیادی می کند.

افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists با پشتیبانی از کدهای کوتاه در وردپرس صفحات مختلف پیرامون نمایش لیست علاقه مندی ها،ویرایش،مشاهده  و ایجاد لیست علاقه مندی محصولات را برای مشتریان یا کاربران شما فراهم می کند.که می توانید به مراجعه به بخش پیکربندی افزونه EDD در سربرگ افزودنی ها به این تنظیمات دسترسی داشته باشید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه EDD – Wish Lists امکان اشتراک گذاری لیست علاقه مندی محصولات است،که شما می توانید برای چندین شبکه اجتماعی پرکاربرد این امکان را فعال کنید،که با استفاده از این قابلیت کاربران امکان اشتراک گذاری لیست علاقه مندی ها خودشان را خواهند داشت.

افزونه EDD - Wish Lists برای وردپرس

افزونه لیست علاقه مندی های برای محصولات EDD

افزونه لیست علاقه مندی های برای افزونه Easy Digital Downloads

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 24 آذر ماه 98 افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists به نسخه 1.1.7 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.1.7

  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart