افزونه EDD – Wish Lists – لیست علاقه مندی محصولات

تاریخ بروزرسانی : ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲

نسخه افزونه : ۱.۱.۱۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists به نسخه ۱.۱.۱۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۱.۱۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۵۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه EDD – Wish Lists یکی از افزودنی های کاربری برای فروشگاه ساز Easy Digital Downloads که بخش جذاب لیست علاقه مندی ها را برای کاربران شما فراهم  می کند،با استفاده از این افزونه شما می توانید این امکان را به محصولات خودتان اضافه کنید که کاربران شما محصولات را به لیست دلخواه خودشان اضافه کنند و از این محصولات استفاده کنند.

افزونه EDD – Wish Lists

اگر شما یک وب سایت فروشگاهی را با استفاده از افزونه EDD بر بستر وردپرس راه اندازی کرده باشید،حتما با این افزودنی آشنایی دارید یا اینکه بخواهید این امکان را برای مشتریان خودتان فعال کند.با توجه به اینکه گاها در برخی از سایت ها محصولات یه چندصد یا هزاران محصول می رسد و جستجو و خرید محصولات دلخواه گاها برای مشتریان یا کاربران سخت می شود،این افزونه به این سایت ها برای پیاده سازی خرید آسان برای مشتریان کمک زیادی می کند.

افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists با پشتیبانی از کدهای کوتاه در وردپرس صفحات مختلف پیرامون نمایش لیست علاقه مندی ها،ویرایش،مشاهده  و ایجاد لیست علاقه مندی محصولات را برای مشتریان یا کاربران شما فراهم می کند.که می توانید به مراجعه به بخش پیکربندی افزونه EDD در سربرگ افزودنی ها به این تنظیمات دسترسی داشته باشید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه EDD – Wish Lists امکان اشتراک گذاری لیست علاقه مندی محصولات است،که شما می توانید برای چندین شبکه اجتماعی پرکاربرد این امکان را فعال کنید،که با استفاده از این قابلیت کاربران امکان اشتراک گذاری لیست علاقه مندی ها خودشان را خواهند داشت.

افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Easy Digital Downloads – Wish Lists :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo