بروزرسانی شده

افزونه کیف پول مجازی EDD Wallet

9

افزونه EDD Wallet امکان پیاده سازی کیف پول مجازی برای فروشگاه اینترنتی که با افزونه Easy Digital Downloads راه اندازی شده را فراهم می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید یک خدمت عالی برای مشتریان و کاربران خود فراهم کنید.

اگر شما از افزونه EDD برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید حتما با افزونه های جانبی که برای این فروشگاه ساز وجود دارد باید آشنایی کامل داشته باشید.یکی از این افزونه ها EDD Wallet است که طبق نظرسنجی که بین کاربران سایت قرارداده ایم این افزونه درخواست بالایی برای تهیه داشته است.

با استفاده از این افزونه شما می توانید سیستم کیف پول مجازی را روی سایت خود پیاده سازی کنید که کاربران با شارژ حساب کاربری خود با مبلغ دلخواه هر زمانی خواستند بدون اینکه به درگاه بانک متصل شوند از طریق موجودی کیف پول خود از سایت شما خرید کنند.

پس از نصب این افزونه تنظمیات آن در قالب یک تب به بخش درگاه های پرداخت پیکربندی افزونه EDD اضافه می شود که میتوانید به دلخواه خودتان این افزونه را شخصی سازی کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان افزودن تخفیف به مبلغ شارژ حساب توسط مشتری شما است به این صورت که تعیین می کنید که اگر مشتری شما ۵۰ هزارتومان کیف پول خود را شارژ کنید مبلغ ۵ هزارتومان هم به او هدیه داده می شود که در این صورت مبلغ ۵۵ هزارتومان در کیف پول مشتری شما پول است که به راحتی می توانید ازسایت شما خرید کند.

برای نمایش و افزایش مبلغ کیف پولی مجازی با استفاده از این افزونه شما باید برای هرکدام در سایت یک برگه ایجاد کنید و از کدهای کوتاه زیر برای این منظور استفاده کنید :

کدکوتاه نمایش میزان موجودی کیف پول مجازی  : [edd_wallet_value]

کدکوتاه افزایش میزان موجودی کیف پول مجازی : [edd_deposit]

افزونه Edd Wallet برای EDD

افزونه کیف پول مجازی برای EDD

برخی از امکانات و ویژگی های افزونه EDD Wallet :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ۹۸ افزونه  EDD Wallet به نسخه ۱.۱.۴.۱ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۱.۴.۱

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : ندارد

عرضه شده در : easydigitaldownloads[dot]com

حجم افزونه : ۴۳ کیلوبایت

دریافت افزونه
اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

سه − 1 =