بروزرسانی شده

افزونه کیف پول مجازی Easy Digital Downloads Wallet

13

افزونه EDD Wallet امکان پیاده سازی کیف پول مجازی برای فروشگاه اینترنتی که با افزونه Easy Digital Downloads راه اندازی شده را فراهم می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید یک خدمت عالی برای مشتریان و کاربران خود فراهم کنید.

اگر شما از افزونه EDD برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید حتما با افزونه های جانبی که برای این فروشگاه ساز وجود دارد باید آشنایی کامل داشته باشید.یکی از این افزونه ها EDD Wallet است که طبق نظرسنجی که بین کاربران سایت قرارداده ایم این افزونه درخواست بالایی برای تهیه داشته است.

با استفاده از این افزونه شما می توانید سیستم کیف پول مجازی را روی سایت خود پیاده سازی کنید که کاربران با شارژ حساب کاربری خود با مبلغ دلخواه هر زمانی خواستند بدون اینکه به درگاه بانک متصل شوند از طریق موجودی کیف پول خود از سایت شما خرید کنند.

پس از نصب این افزونه تنظمیات آن در قالب یک تب به بخش درگاه های پرداخت پیکربندی افزونه EDD اضافه می شود که میتوانید به دلخواه خودتان این افزونه را شخصی سازی کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان افزودن تخفیف به مبلغ شارژ حساب توسط مشتری شما است به این صورت که تعیین می کنید که اگر مشتری شما 50 هزارتومان کیف پول خود را شارژ کنید مبلغ 5 هزارتومان هم به او هدیه داده می شود که در این صورت مبلغ 55 هزارتومان در کیف پول مشتری شما پول است که به راحتی می توانید ازسایت شما خرید کند.

برای نمایش و افزایش مبلغ کیف پولی مجازی با استفاده از این افزونه شما باید برای هرکدام در سایت یک برگه ایجاد کنید و از کدهای کوتاه زیر برای این منظور استفاده کنید :

کدکوتاه نمایش میزان موجودی کیف پول مجازی  : [edd_wallet_value]

کدکوتاه افزایش میزان موجودی کیف پول مجازی : [edd_deposit]

افزونه Edd Wallet برای EDD

افزونه کیف پول مجازی برای EDD

🏆 برخی از امکانات و ویژگی های افزونه EDD Wallet :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 29 فروردین ماه 98 افزونه  EDD Wallet به نسخه 1.1.4.1 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.1.4.1

  • نکته ای ذکر نشده است.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما