محصول جدید

افزونه EDD Checkout Fields Manager

13

افزونه EDD Checkout Fields Manager یکی از افزونه های کاربری وردپرس برای فروشگاه ساز EDD است که با استفاده از این افزونه شما میتوانید فیلدها یا زمینه های فرم تسویه حساب سایت خود را شخصی سازی کنید.

اگر شما از افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads استفاده می کنید،حتما با این مشکل روبر هستید که امکان ویرایش بخش تسویه حساب سایت خود را ندارید برای اینکه بتوانید فیلددلخواه خودتان را اضافه کنید یا اینکه فیلدی که را از این بخش حذف کنید.

این افزونه به شما امکان ویرایش بخش تسویه حساب را می دهد که با استفاده از این افزونه شما می توانید فیلدهای دلخواه خودتان را به بخش تسویه حساب اضافه کنید،در این افزونه شما از ۲۴ المان برای شخصی سازی بخش تسویه حساب خود برخوردار هستید.

افزونه EDD Checkout Fields Manager این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید در فرم تسویه حساب سایت خود از فیلدهای یک یا چندانتخابی،واردکردن لینک،آپلود فایل و متن و چندین امکان دیگر که از هرکدام برای یک امکان در فرم تسویه حساب می توانید استفاده کنید.

افزونه فارسی EDD Checkout Fields Manager برای وردپرس

تنظیمات افزونه EDD Checkout Fields Manager

دانلود افزونه فارسی EDD Checkout Fields Manager

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه EDD Checkout Fields Manager :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۳ آذر ماه ۹۹ افزونه  EDD Checkout Fields Manager به نسخه ۲.۱.۸ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۱.۸

 • توضیحاتی ذکر شده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
 1. سلام. آیا با این افزونه میشه فیلد ایمیل را هم حذف کرد؟

  • سلام و عرض ادب
   بله این امکان رو داره،فرق نمیکنه چه فیلدی توی صورتحساب شما باشه همه رو میتونید کم یا زیاد کنید و شخصی سازی کنید.
   باتشکر

دیدگاه شما