پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Element Plus برای ویژوال کامپوزر – 39 المان حرفه ای

2

افزونه Element Plus یکی از افزودنی های حرفه ای برای افزونه صفحه ساز حرفه ای WP Bakery Page Builder است که با نصب این افزونه 39 المان های حرفه ای به صفحه ساز شما برای طراحی صفحات مختلف اضافه می شود.

همانطور که می دانید افزونه WP Bakery Page Builder یکی از صفحه ساز های محبوب و حرفه ای وردپرس است که با استفاده از این افزونه شما می توانید صفحات وب سایت خودتان را بدون کدنویسی و به راحتی طراحی کنید.البته به این نکته هم دقت کنید که قالب وردپرس شما باید به خوبی از این افزونه پشتیبانی کند که معمولا همه قالب های حرفه ای و پیشرفته وردپرس از این افزونه پشتیبانی می کنند.

یکی از مهم ترین قابلیت های خوب افزونه Element Plus این است که از افزونه های فروشگاه ساز Woocommerce و افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads پشتیبانی می کند و برای هریک از این افزونه المان های اختصاصی را دارد.شاید المان پلاس تنها افزودنی ویژوال کامپوزر است که به صورت همزمان از دو افزونه فروشگاه ساز حرفه ای پشتیبانی می کند.

در این افزونه شما المان های متعددی را می توانید در طراحی صفحات خودتان استفاده کنید که هریک از این المان که خیلی نیاز نداشته باشید یا اینکه اصلا از آن استفاده نکنید را می توانید به راحتی در بخش تنظیمات این افزونه غیرفعال کنید که دیگر در المان های ویژوال کامپوزر برای شما نمایش داده نمی شود.

افزونه Element Plus از المان های خوبی همچون نمایش جدول زمانی،پلن های قیمت گذاری،نمایش نوشته ها به صورت شبکه و کاشی،نمایش محصولات ووکامرس و EDD که هریک از این المان ها دارای بخش تنظیمات یا شخصی سازی هستند که میتوانید به دلخواه خودتان از آنها استفاده کنید.

افزونه فارسی Element Plus برای ویژوال کامپوزر در وردپرس

بخش تنظیمات فارسی شده افزونه Element Plus

المان های فارسی افزونه Element Plus برای ووکامرس و EDD

افزودنی کاربردی ویژوال کامپوزر برای افزونه EDD

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Element Plus for WP Bakery Page Builder :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

  • در تاریخ 21 بهمن ماه 99 افزونه Element Plus for WP Bakery Page Builder به نسخه 2.0.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.0.0

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • برای این نسخه توضیحاتی ذکر نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart