افزونه Elfsight Click To Call CC – دکمه تماس برای وردپرس

تاریخ بروزرسانی : ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۹

نسخه افزونه : ۱.۲.۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۱۵ آبان ماه ۹۹  افزونه دکمه تماس Elfsight Click To Call CC به نسخه ۱.۲.۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۲.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۹۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Elfsight Click To Call CC امکان دکمه شناور تماس برای سایت شما را فراهم می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید پشتیبانی از طریق تماس تلفنی را برای سایت خودتان فراهم کنید به این صورت که این افزونه یک دکمه شناور و دلخواه به سایت شما اضافه می کند که حاوی اطاعات و شماره تماس سایت شماست.

پشتیبانی یکی از راه های مهم جذب مشتری و افزایش فروش برای سایت های فروشگاهی و خدماتی است،که شما باید همیشه پشتیبانی درست و با برنامه ریزی برای مشتریان خودتان داشته باشید.ضمن اینکه باید راه های پشتیبانی شما هم در دسترس باشند.

افزونه دکمه تماس وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند که یک دکمه شخصی سازی شده برای تماس تلفنی را در سایت خودتان پیاده سازی کنید،با توجه به اینکه افزونه Elfsight Click To Call CC از کدهای کوتاه هم پشتیبانی می کند شما میتوانید به دلخواه خودتان در هریک از صفحات سایت که مدنظرتان باشد از این دکمه تماس استفاده کنید.

در این افزونه شما با استفاده از یک ویرایشگر با رابط کاربری عالی می توانید دکمه دلخواه خودتان را پیاده سازی کنید،بخش ها مختلف از عکس،عنوان،زیر عنوان،متن و شماره تلفن را به دلخواه خودتان وارد کنید.ضمن اینکه شما می توانید دکمه های مختلف را پیاده سازی و هرکدام را با استفاده از کدهای کوتاه در بخش های مختلف سایت نمایش دهید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه دکمه تماس Elfsight Click To Call CC امکان نمایش دکمه در موقعیت های مختلف صفحه است،ضمن اینکه شما می توانید نمایش این دکمه در دستگاه های دسکتاب و تلفن همراه را هم به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

۱۰
دمو فارسی سایت های مراکز روانشناسی

دمو فارسی سایت های مراکز روانشناسی محصول جدید

تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسخه بسته نصبی : ۱.۰.۰ …

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه دکمه تماس وردپرس Elfsight Click To Call CC :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo