پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Elfsight Click To Call CC – دکمه تماس برای وردپرس

5

افزونه Elfsight Click To Call CC امکان دکمه شناور تماس برای سایت شما را فراهم می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید پشتیبانی از طریق تماس تلفنی را برای سایت خودتان فراهم کنید به این صورت که این افزونه یک دکمه شناور و دلخواه به سایت شما اضافه می کند که حاوی اطاعات و شماره تماس سایت شماست.

پشتیبانی یکی از راه های مهم جذب مشتری و افزایش فروش برای سایت های فروشگاهی و خدماتی است،که شما باید همیشه پشتیبانی درست و با برنامه ریزی برای مشتریان خودتان داشته باشید.ضمن اینکه باید راه های پشتیبانی شما هم در دسترس باشند.

افزونه دکمه تماس وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند که یک دکمه شخصی سازی شده برای تماس تلفنی را در سایت خودتان پیاده سازی کنید،با توجه به اینکه افزونه Elfsight Click To Call CC از کدهای کوتاه هم پشتیبانی می کند شما میتوانید به دلخواه خودتان در هریک از صفحات سایت که مدنظرتان باشد از این دکمه تماس استفاده کنید.

در این افزونه شما با استفاده از یک ویرایشگر با رابط کاربری عالی می توانید دکمه دلخواه خودتان را پیاده سازی کنید،بخش ها مختلف از عکس،عنوان،زیر عنوان،متن و شماره تلفن را به دلخواه خودتان وارد کنید.ضمن اینکه شما می توانید دکمه های مختلف را پیاده سازی و هرکدام را با استفاده از کدهای کوتاه در بخش های مختلف سایت نمایش دهید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه دکمه تماس Elfsight Click To Call CC امکان نمایش دکمه در موقعیت های مختلف صفحه است،ضمن اینکه شما می توانید نمایش این دکمه در دستگاه های دسکتاب و تلفن همراه را هم به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

افزونه دکمه تماس وردپرس Elfsight Click To Call CC

افزونه Elfsight Click To Call CC با پشتیبانی از کدهای کوتاه وردپرس

افزودن دکمه تماس تلفنی در وردپرس

المان های افزونه Elfsight Click To Call CC برای ایجاد دکمه تماس

ویرایش دکمه تماس در افزونه Elfsight Click To Call CC

استفاده از کدهای دلخواه در افزونه Elfsight Click To Call CC

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه دکمه تماس وردپرس Elfsight Click To Call CC :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 15 آبان ماه 99  افزونه دکمه تماس Elfsight Click To Call CC به نسخه 1.2.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.2.0

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی پیرامون تغییرات افزونه وارد نشده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart