پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Gravity Forms Survey Add-On – طراحی نظرسنجی

10

افزونه Gravity Forms Survey Add-On به شما برای ایجاد نظرسنجی های حرفه ای در افزونه گراویتی فرم کمک زیادی می کند.با استفاده از روش ایجاد نظرسنجی در سایت شما می توانید ارتباط بهتری با مشتریان و کاربران خودتان داشته باشید.

ایجاد فرم های نظرسنجی یکی از روش های دخیل کردن کاربران در سیستم کاری سایت است،که شما می توانید پیرامون خدمات خودتان از کاربران یا مخاطبان فیدبک های خوبی را بگیرید.افزونه های متعددی برای این منظور است،ولی اگر شما از افزونه گراویتی فرم برای طراحی فرم های خودتان استفاده می کنید.افزونه Survey Add-On که یکی از افزودنی های کاربری گراویتی هست می توانید فرم های نظرسنجی را برای سایت خود پیاده سازی کنید.

حتما همه شما با افزونه فرم ساز Gravity Forms آشنایی دارید،به جرعت می توان گفت که گراویتی فرم حرفه ای ترین افزونه فرم ساز در وردپرس است،که در کنار این افزونه افزودنی های زیادی طراحی شده که می توانید از گراویتی فرم استفاده های زیادی در سایت داشته باشید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه Survey Add-On امکان مشاهده خروجی نظرسنجی هاست،که شما میتوانید در قالب خروجی هایی که برای هر فرم به صورت جداگانه نمایش داده می شود.آمار نظرسنجی های خودتان را مشاهده و بررسی کنید.

در این افزونه شما می توانید با استفاده از امکانات مختلف شامل : دکمه های رادیویی،جدول نظرسنجی،چک باکس و فیلد های مختلف فرم های نظرسنجی را برای وب سایت خودتان طراحی کنید.ضمن اینکه در فرم نظرسنجی شما می توانید از دیگر امکانات افزونه گراویتی فرم هم استفاده کنید.

افزونه  Survey Add-On یکی از افزودنی های حرفه ای گراویتی فرم است و شما برای استفاده از این افزونه و طراحی فرم های نطرسنجی باید حتما Gravity Forms را روی سایت خودتان نصب کنید.

  • محصول
  • مشخصات محصول
آموزش حرفه ای به زبان فارسی طراحی فرم های حرفه ای در ورپرس با استفاده از افزونه Gravity Forms که در این دوره آموزشی بخش های مختلف افزونه و ساخت انواع ...
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 7
مدرس دوره

مهندس اسماعیل فدائی

زبان دوره

فارسی

فایل پروژه

دارد،نسخه حرفه ای افزونه گراویتی فرم

زمان دوره

3 ساعت

تعداد ویدیوها

12 ویدیو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم آموزش

550 مگابایت

ناشر

لرن دی ال

افزونه Gravity Forms Survey Add-On - طراحی نظرسنجی برای وردپرس
افزونه فارسی Gravity Forms Survey Add-On

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Gravity Forms Survey Add-On :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1400 افزونه Gravity Forms Survey Add-On به نسخه 3.7 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 3.7

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل change_log.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart