بروزرسانی شده
پلاگین وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه Gravity Forms Survey Add-On – طراحی نظرسنجی

5

افزونه Gravity Forms Survey Add-On به شما برای ایجاد نظرسنجی های حرفه ای در افزونه گراویتی فرم کمک زیادی می کند.با استفاده از روش ایجاد نظرسنجی در سایت شما می توانید ارتباط بهتری با مشتریان و کاربران خودتان داشته باشید.

ترجمه شده به زبان فارسی

ایجاد فرم های نظرسنجی یکی از روش های دخیل کردن کاربران در سیستم کاری سایت است،که شما می توانید پیرامون خدمات خودتان از کاربران یا مخاطبان فیدبک های خوبی را بگیرید.افزونه های متعددی برای این منظور است،ولی اگر شما از افزونه گراویتی فرم برای طراحی فرم های خودتان استفاده می کنید.افزونه Survey Add-On که یکی از افزودنی های کاربری گراویتی هست می توانید فرم های نظرسنجی را برای سایت خود پیاده سازی کنید.

حتما همه شما با افزونه فرم ساز Gravity Forms آشنایی دارید،به جرعت می توان گفت که گراویتی فرم حرفه ای ترین افزونه فرم ساز در وردپرس است،که در کنار این افزونه افزودنی های زیادی طراحی شده که می توانید از گراویتی فرم استفاده های زیادی در سایت داشته باشید.

یکی از قابلیت های خوب افزونه Survey Add-On امکان مشاهده خروجی نظرسنجی هاست،که شما میتوانید در قالب خروجی هایی که برای هر فرم به صورت جداگانه نمایش داده می شود.آمار نظرسنجی های خودتان را مشاهده و بررسی کنید.

در این افزونه شما می توانید با استفاده از امکانات مختلف شامل : دکمه های رادیویی،جدول نظرسنجی،چک باکس و فیلد های مختلف فرم های نظرسنجی را برای وب سایت خودتان طراحی کنید.ضمن اینکه در فرم نظرسنجی شما می توانید از دیگر امکانات افزونه گراویتی فرم هم استفاده کنید.

افزونه  Survey Add-On یکی از افزودنی های حرفه ای گراویتی فرم است و شما برای استفاده از این افزونه و طراحی فرم های نطرسنجی باید حتما Gravity Forms را روی سایت خودتان نصب کنید.

افزونه طراحی نظرسنجی Gravity Forms Survey Add-On

دانلود افزونه Gravity Forms Survey Add-On برای گراویتی فرم

افزونه Gravity Forms Survey Add-On برای طراحی نظرسنجی در وردپرس

طراحی فرم نطرسنجی در وردپرس با افزونه Gravity Forms Survey Add-On

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Gravity Forms Survey Add-On :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژه

در تاریخ ۱۷ مردادماه ۹۸ افزونه Gravity Forms Survey Add-On به نسخه ۳.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۴

  • پیشرفت های امنیتی اضافه شده است.
  • فیلترهای صفحه مانند لیست های مربوط به Gravity Forms 2.4+ بروزرسانی شدند.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      3 × 4 =