افزونه Elfsight Instagram Widget CC – نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

تاریخ بروزرسانی : ۸ تیر ماه ۱۳۹۹

نسخه افزونه : ۲.۲.۳

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۸ تیر ماه ۹۹ افزونه Elfsight Instagram Widget CC به نسخه ۲.۲.۳ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۲.۲.۳

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۹۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

Elfsight Instagram Widget CC نام یکی از افزونه های حرفه ای وردپرس است که برای نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت های وردپرسی به کار می رود،با استفاده از این افزونه شما می توانید براساس حساب کاربری خاص یا هشتگ های خاص تصاویری که مدنظرتان است از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام در قالب یک ابزارک در سایت به نمایش بگذارید.

این افزونه یکی از محصولات Elfsight بوده که چندوقت پیش یکی دیگر از محصولات این سازنده را با نام Instashow برای شما در سایت قرار دادیم که این افزونه هم استفاده ای مشابه دارد.لازم به ذکر است که امروزه استفاده از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بسیار رو به افزایش است و شما می توانید استفاده های مفیدی از آن داشته باشید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام برای ورود به دنیای جذاب تصاویر

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام  : شبکه های اجتماعی نقش مهمی در ایجاد و تغییر تفکر، رواج فرهنگ و یا نشر اخبار دارند. …

این افزونه دارای قابلیت های متعددی بوده که شما می توانید رنگ ابزارک موردنظرتان را تغییر دهید و رنگ دلخواه خودتان را برای آن انتخاب کنید،ضمن اینکه شما می توانید عنوان تصاویری که برای نمایش قرار می دهید که را روشن یا مخفی کنید.نکته ی دیگری که در این افزونه قابل توجه است واکنش گرا بودن نمایش این ابزارک است که در تمام صفحات استاندارد قابل نمایش تصاویر شما به خوبی نمایش داده خواهند شد.

اگر شما هم دنبال افزایش فالورهای خود در اینستاگرام هستید استفاده از ابزارهای این چنینی به شما کمک می کنیدکه دنبال کنندگان زیادی را داشته باشید،چرا که نمایش تصاویر اینستاگرامی در سایت میزان بازده شبکه های اجتماعی شما را بالا برده به شرطی که بتوانید از جلوه های بصری زیبایی در حساب کاربری خود استفاده کنید.

از این افزونه برای نمایش تصاویر خود در سایت به ۳ روش می توانید استفاده کنید،روش اول برای استفاده از این افزونه استفاده از کدهای کوتاه است،روش دوم که برای شما حتما کاربردی خواهد بود در افزونه ویژوال کامپوزر است که این افزونه یک المان اختصاصی را در این افزونه به شما می دهد،که در طراحی صفحات خود می توانید از آن استفاده کنید.

روش سوم استفاده به صورت ابزارک اختصاصی است که شما در بخش نمایش وردپرس و سپس ابزارک ها می توانید به این ابزارک دسترسی داشته باشید و در بخش های مختلف سایت خود به شرطی که ناحیه ابزارکی داشته باشند از این افزونه استفاده کنید.

۱۰
افزونه WPC Admin Columns – مدیریت ستون ها

افزونه WPC Admin Columns – مدیریت ستون ها بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۲.۰.۴ …

اتصال وردپرس به اینستاگرام
افزونه Elfsight Instagram Widget CC
افزونه اینستاگرام برای وردپرس

🏆 امکانات دیگر افزونه Elfsight Instagram Widget CC :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo