افزونه Elfsight Instagram Widget CC – نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

11

Elfsight Instagram Widget CC نام یکی از افزونه های حرفه ای وردپرس است که برای نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت های وردپرسی به کار می رود،با استفاده از این افزونه شما می توانید براساس حساب کاربری خاص یا هشتگ های خاص تصاویری که مدنظرتان است از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام در قالب یک ابزارک در سایت به نمایش بگذارید.

این افزونه یکی از محصولات Elfsight بوده که چندوقت پیش یکی دیگر از محصولات این سازنده را با نام Instashow برای شما در سایت قرار دادیم که این افزونه هم استفاده ای مشابه دارد.لازم به ذکر است که امروزه استفاده از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بسیار رو به افزایش است و شما می توانید استفاده های مفیدی از آن داشته باشید.

این افزونه دارای قابلیت های متعددی بوده که شما می توانید رنگ ابزارک موردنظرتان را تغییر دهید و رنگ دلخواه خودتان را برای آن انتخاب کنید،ضمن اینکه شما می توانید عنوان تصاویری که برای نمایش قرار می دهید که را روشن یا مخفی کنید.نکته ی دیگری که در این افزونه قابل توجه است واکنش گرا بودن نمایش این ابزارک است که در تمام صفحات استاندارد قابل نمایش تصاویر شما به خوبی نمایش داده خواهند شد.

اگر شما هم دنبال افزایش فالورهای خود در اینستاگرام هستید استفاده از ابزارهای این چنینی به شما کمک می کنیدکه دنبال کنندگان زیادی را داشته باشید،چرا که نمایش تصاویر اینستاگرامی در سایت میزان بازده شبکه های اجتماعی شما را بالا برده به شرطی که بتوانید از جلوه های بصری زیبایی در حساب کاربری خود استفاده کنید.

از این افزونه برای نمایش تصاویر خود در سایت به 3 روش می توانید استفاده کنید،روش اول برای استفاده از این افزونه استفاده از کدهای کوتاه است،روش دوم که برای شما حتما کاربردی خواهد بود در افزونه ویژوال کامپوزر است که این افزونه یک المان اختصاصی را در این افزونه به شما می دهد،که در طراحی صفحات خود می توانید از آن استفاده کنید.

روش سوم استفاده به صورت ابزارک اختصاصی است که شما در بخش نمایش وردپرس و سپس ابزارک ها می توانید به این ابزارک دسترسی داشته باشید و در بخش های مختلف سایت خود به شرطی که ناحیه ابزارکی داشته باشند از این افزونه استفاده کنید.

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

نمایش تصاویر اینستاگرام توی سایت

افزونه اینستاگرام سایت

نمایش اینستاگرام در سایت

نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

افزونه فارسی Instalink در وردپرس

🏆 امکانات دیگر افزونه Elfsight Instagram Widget CC :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 8 تیر ماه 99 افزونه Elfsight Instagram Widget CC به نسخه 2.2.3 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.2.3

  • اضافه شدن زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • شماره API به دلیل تغییراتی که در طرف اینستاگرام وجود دارد

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.
اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart