بروزرسانی شده

افزونه InstaLink – نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

10

InstaLink نام یکی از افزونه های حرفه ای وردپرس است که برای نمایش تصاویر اینستاگرام در سایت های وردپرسی به کار می رود،با استفاده از این افزونه شما می توانید براساس حساب کاربری خاص یا هشتگ های خاص تصاویری که مدنظرتان است از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام در قالب یک ابزارک در سایت به نمایش بگذارید.

این افزونه یکی از محصولات Elfsight بوده که چندوقت پیش یکی دیگر از محصولات این سازنده را با نام Instashow برای شما در سایت قرار دادیم که این افزونه هم استفاده ای مشابه دارد.لازم به ذکر است که امروزه استفاده از شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بسیار رو به افزایش است و شما می توانید استفاده های مفیدی از آن داشته باشید.

این افزونه دارای قابلیت های متعددی بوده که شما می توانید رنگ ابزارک موردنظرتان را تغییر دهید و رنگ دلخواه خودتان را برای آن انتخاب کنید،ضمن اینکه شما می توانید عنوان تصاویری که برای نمایش قرار می دهید که را روشن یا مخفی کنید.نکته ی دیگری که در این افزونه قابل توجه است واکنش گرا بودن نمایش این ابزارک است که در تمام صفحات استاندارد قابل نمایش تصاویر شما به خوبی نمایش داده خواهند شد.

اگر شما هم دنبال افزایش فالورهای خود در اینستاگرام هستید استفاده از ابزارهای این چنینی به شما کمک می کنیدکه دنبال کنندگان زیادی را داشته باشید،چرا که نمایش تصاویر اینستاگرامی در سایت میزان بازده شبکه های اجتماعی شما را بالا برده به شرطی که بتوانید از جلوه های بصری زیبایی در حساب کاربری خود استفاده کنید.

از این افزونه برای نمایش تصاویر خود در سایت به ۳ روش می توانید استفاده کنید،روش اول برای استفاده از این افزونه استفاده از کدهای کوتاه است،روش دوم که برای شما حتما کاربردی خواهد بود در افزونه ویژوال کامپوزر است که این افزونه یک المان اختصاصی را در این افزونه به شما می دهد،که در طراحی صفحات خود می توانید از آن استفاده کنید.

روش سوم استفاده به صورت ابزارک اختصاصی است که شما در بخش نمایش وردپرس و سپس ابزارک ها می توانید به این ابزارک دسترسی داشته باشید و در بخش های مختلف سایت خود به شرطی که ناحیه ابزارکی داشته باشند از این افزونه استفاده کنید.

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

نمایش تصاویر اینستاگرام توی سایت

افزونه اینستاگرام سایت

نمایش اینستاگرام در سایت

امکانات دیگر افزونه InstaLink :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱ شهریور ماه ۹۸ افزونه InstaLink به نسخه ۲.۲.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۲.۱

  • مسئله مربوط به نام کاربری به عنوان منبع مربوط به آخرین تغییرات در اینستاگرام برطرف شده است

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۲.۱

ترجمه فارسی : ندارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۸۰۰ کیلوبایت

دریافت افزونه
اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      دو × یک =