بروزرسانی شده

افزونه Instagram Feed – گالری تصاویراینستاگرام در وردپرس

7

Instagram Feed نام یکی از افزونه های حرفه ای و جالب وردپرس است،که به شما امکان ایجاد گالری تصاویر اینستاگرام را در وردپرس می دهد،شما با استفاده از این افزونه می توانید گالری تصاویر شبکه ی اجتماعی اینستاگرام خود را در وردپرس ایجاد کنید و به کاربران خود نمایش دهید.

این افزونه در سایت codecanyon تا به امروز نزدیک به ۵ هزار نسخه فروش موفق داشته و امتیاز ۴.۹۳ از ۵ را از کاربران دریافت کرده است.این افزونه از امکانات زیادی برای ایجاد فیداینستاگرام در وردپرس دارد و برای شما این امکان را فراهم می کند که بتوانید تصاویر اینستاگرام خود را در وردپرس به نمایش بگذارید.

InstaShow نام دیگر این افزونه کاربردی است که به شما امکان استفاده تصاویر از هشتگ ها،اکانت های عمومی شبکه ی اجتماعی اینستاگرام را می دهد،یعنی اینکه شما می توانید از تصاویر دیگر حساب های کاربری موجود در اینستاگرام هم در سایت وردپرسی خود استفاده کنید و این تصاویر را برای نمایش قرار دهید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان نمایش تصاویر به صورت واکنش گرا هست،به این صورت که شما هرگالری تصاویری که از فیداینستاگرام در سایت خود ایجاد می کنید در صفحه نمایش دستگاه های مختلف قابل نمایش هست و بهم ریختگی در نمایش ندارد.

افزونه اینستاشو دارای یک پنل تنظمیات حرفه ای با امکانات عالی بود که به شما این امکان را می دهد که بتوانید گالری تصاویری که ایجاد می کنید را شخصی سازی کنید و با استفاده از حالت های نمایش مختلف و یا تاریخ ارسال عکس و حتی توضیحات حساب کاربری اینستاگرام در سایت نمایش دهید که همه این امکانات قابل تغییر با نمایش / عدم نمایش هستند.

یکی دیگر از قابلیت های خوب این افزونه پشتیبانی از کدهای کوتاه بوده که به شما امکان استفاده از گالری تصاویر را در بخش های مختلف وب سایت می دهد.این افزونه برای انواع وب سایت های آرایشگاه،مد،رستوران،تالارها،نمایشگاه ها و هروب سایتی که از جلوه بصری تصویر در کار خود زیاد استفاده می کند.

دانلود افزونه Instagram Feed برای وردپرس

افزونه Instagram Feed برای نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

افزونه فارسی Instagram Feed برای وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Instagram Feed :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۵ شهریور ماه ۹۸ افزونه Instagram Feed  به نسخه ۳.۸.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۸.۴

  • اضافه شدن زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • مسئله با نمایش تصاویر کاربر در قالب پست کلاسیک

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۳.۸.۴

زبان فارسی : دارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۱ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      15 − هفت =