بروزرسانی شده
افزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه iThemes Security Pro برای امنیت وردپرس

14

افزونه iThemes Security Pro یکی از افزونه های کاربردی برای تامین امنیت سایت های وردپرس است،این افزونه از دو نسخه رایگان و پولی برخوردار است.شاید شما از نسخه رایگان این افزونه استفاده کرده باشید و از امکانات متعدد آن برای امنیت وب سایت آگاه باشد.اما در نسخه ای حرفه ای شما با قابلیت های زیادی روبروهستید.

امنیت مبحث بسیارمهمی است که باید همیشه به آن توجه داشته باشید و برای تامین آن هزینه های زیادی را پرداخت کنید.هرچند استفاده از یک افزونه به تنهایی نمی توانید اینکار را برای شما انجام دهد.اما افزونه iThemes Security Pro می تواند بخش عمده امنیت وب سایت شما را تامین کنید.

افزونه iThemes Security Pro

در نسخه رایگان این افزونه امکاناتی هچون تغییر صفحه ادمین وب سایت،بک آپ گیری،مقابله با بررسی و گشت های هکری در وب سایت و یکسری امکانات دیگر که شما می توانید بانصب و بررسی این افزونه از امکانات نسخه رایگان آن استفاده کنید.ولی در نسخه پولی قابلیت های زیادی وجود دارد که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

این افزونه یکی از محصولات شرکت iThemes است که ما افزونه کاربردی دیگری از این شرکت به نام BackupBuddy هم در سایت  برای شما قرار دادیم که در کنار این افزونه می توانید از آن استفاده کنید و به صورت منظم از سایت خود فایل پشتیبان تهیه کنید.

 • محصول
 • مشخصات محصول
در این دوره آموزشی ما از نسخه تجاری افزونه با نام iThemes Security Pro که درون سایت لرن دی ال قرار دارید استفاده کردیم و سعی کردیم تمام بخش های این ...
مدرس آموزش مهندس اسماعیل فدائی
زبان آموزش فارسی
فایل پروژه ندارد
زمان آموزش ۵۱ دقیقه
تعداد ویدیوها ۱۰ ویدیو
نوع آموزش آموزش ویدئویی با کیفیت HD
حجم آموزش ۲۰۰ مگابایت
ناشر لرن دی ال

ویژگی File change Detection

این قابلیت در افزونه به شما کمک می کند که هرگاه فایل های سایت شما تغییراتی داشته باشند به شما اطلاع رسانی کند.این موضوع باعث می شودکه اگر فایل های سایت شما به دلایلی مخرب دستکاری شوند شما از این موضوع مطلع شوید و در کوتاه ترین زمان این مورد را رفع کنید.

رمز عبور قوی اجباری

استفاده از رمزهای عبوری قوی و غیرقابل هش کردن یکی از نکات مهم در وردپرس برای جلوگیری از نفوذ هکرها است،که با استفاده از این ویژگی در افزونه شما می توانید کاربران سایت خودتان را مجبور به استفاده از رمزهای عبوری قوی کنید.

جلوگیری از حملات Brute Force

این نوع حملات که با هدف بدست آوردن نام کاربری و پسورد مدیروب سایت رخ می دهد،که شما اگر از رمزعبور ساده ای استفاده کرده باشید در کمترین زمان این رمزشما لو خواهد رفت،پس باید در مرحله اول از یک رمزعبور قوی برای وب سایت خود استفاده کنید و در مرحله دوم با استفاده از ویژگی Brute Force در افزونه امنیتی برای جلوگیری از این حملات سایت خود را ایمن کنید.

استفاده از ویژگی Away Mode

این قابلیت دسترسی به بخش مدیریت وب سایت را برای یک زمان مشخص محدود می کند و حتی خود شما هم نمی توانید به بخش مدیریت وب سایت خود دسترسی داشته باشید.این قابلیت برای زمانی مورد استفاده قرار می گیرد به فرض مثال شما بخواهید به یک مسافرت بروید که می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

مقایسه Wordfence Security با iThemes Security

مقایسه Wordfence Security با iThemes Security می تواند برای شما جذاب باشد تا بتوانید بهترین افزونه را بر اساس ...

بک آپ گیری از دیتابیس

بخش پایگاه داده وردپرس یکی از بخش مهم در وب سایت چراکه تمام تغییرات و اطلاعات کاربردی در آن قرار دارد،که شما با استفاده از افزونه iThemes Security می توانید به صورت منظم از این بخش بک آپ گیری را داشته باشید.

افزونه Wordfence Security برای افزایش امنیت وردپرسبروزرسانی شده

افزونه Wordfence Security یکی از بهترین افزونه های امنیتی وردپرس است که در دو نسخه رایگان و حرفه ای عرضه شده است،شما با ...

قابلیت Two Factor Authentication

امکان ورود به سایت با تایید دو مرحله ای امکان استفاده از حملات بروت فورث را کاهش می دهد،در این قابلیت کاربر شما و مدیر وب سایت شما و هرکسی که قرار است وارد وب سایت شودیک کدی را در موبایل خود دریافت می کند،که تا کد را وارد نکند امکان ورود به وب سایت برای این کاربر وجود ندارد.

ابزار Malware Scanning

در این افزونه یک قابلیت بسیار جالبی برای بررسی و اسکن وب سایت وجود دارد که این ابزار از سایت Sucuri SiteCheck برای اسکن سایت شما استفاده می کنید،این ابزار تما آسیب پذیری های موجود در وب سایت شما تشخیص داد و به شما اطلاع می دهد.با استفاده از این ابزار شما می توانید تمام نرم افزارها و کدهای مخرب در وب سایت خود را تشخیص دهید.

دانلود افزونه فارسی iThemes Security Pro
بهترین افزونه امنیتی وردپرس
دانلود افزونه فارسی iThemes Security Pro
دانلود iThemes Security Pro
افزونه فارسی iThemes Security Pro برای وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه iThemes Security Pro :

🏆 برخی از ویژگی های افزونه iThemes Security Pro برای نسخه حرفه ای :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهتوضیحاتعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۴ مهر ماه ۹۹ افزونه iThemes Security Pro به نسخه ۶.۷.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۶.۷.۱

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • برای اجرای ابزار Change Admin User دستور WP CLI را اضافه کنید.
 • هنگام انجام تست Security Loopback ، تأیید SSL را غیرفعال کنید. برخی از میزبانها نمی توانند به درستی درخواستهای بازگشت را تأیید کنند. این تأیید در این شرایط غیرضروری است و غیرفعال کردن تأیید SSL امنیت iThemes را با رفتار پیش فرض loopback وردپرس هماهنگ می کند.
 • وردپرس “ساخته شده در اعلامیه های به روز رسانی خودکار با اولویت بالاتر. با این کار مشکلات موجود در تنظیمات iThemes Security که توسط سیستم های دیگر رونویسی می شوند ، برطرف می شود.
 • رفع اشکال: برخی از کاربران مجبور می شوند دو بار پشت سر هم رمزعبور قوی انتخاب کنند.
 • رفع اشکال: هنگام ذخیره ماژول کاربران ممنوع در خارج از صفحه تنظیمات بدون عبور از تنظیمات host_list قدیمی هشدار دهید.
 • رفع اشکال: رفع مشکلات مربوط به مقداردهی اولیه اسکن سایت از نام دامنه غیر مجاز.

دقت کنید که برای نصب نسخه حرفه ای افزونه باید حتما نسخه رایگان را از روی سایت خود حذف کنید و حتما قبل از اینکه این افزونه را نصب کید و از امکانات آن استفاده کنید از سایت خود به صورت کامل یک فایل پشتیبان تهیه کنید.اگر در حال حاضر هم از نسخه رایگان استفاده می کنید پس از نصب نسخه حرفه ای حتما دوباره تنظیمات افزونه را بررسی کنید.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۷ دیدگاه
 1. با سلام . نسخه ی همین پلاگین رو بی زحمت فارسی کنید چون در همه ی سایت های ایرانی که میفروشن فارسی کردن لطفا پیگیر بشید ممنون میشم .باتشکر

 2. سلام چرا وی ای پی رو گرون کردید بنده دو ماه پیش میگرفتم ۲ ماهه ۱۵ تومن الان شده ۲۰ تومن . تخفیف بدید برای مشتری های قدیمی ممنون

  • سلام و عرض ادب
   باتوجه به محدودیت های ارزی ایران و اینکه افزایش قیمت ارز مجبور به افزایش قیمت هستیم هرچند این قیمت برای نزدیک به ۱۳۰ قالب و افزونه فارسی شده و حرفه ای وردپرس ماهی ۱۵ هزارتومان واقعا قابل ذکر نیست.
   ولی چشم حتما ما هوای کاربران قدیمی سایت رو داریم شما از بخش پنل اشتراک ویژه تیکت بزنید کدتخفیف در اختیارتون قرار میدیم.
   باتشکر

 3. سلام من این افزونه رو نصب کردن هر بار از بس ایمیل های سعی ورود و قفل ورود سایت رو برام فرستاد منم سر در نیاوردم اینا چیه حذفش کردم در مورد این ایمیلها کمی بیشتر بگین آیا اینا حملات به سایت ما هستن یا ایمیل های اطلاع رسانی امنیت ؟
  برای ورود به حساب کاربری مدیر و ورود به پنل وردپرس هم یه کد ایمیل میکنه هر بار تا اونو نزنی نمیتونی وارد بشی .
  نحوه غیر فعال کردن این دو مورد رو بگین ممنون میشیم /

  • سلام و عرض ادب
   ایمیل های اطلاع رسانی رو میتونید محدود کنید،توی بخش مرکزاطلاع رسانی میشه این موارد رو تنظیم کرد و در مورد نکته دومی که گفتید باید توی بخش حرازهویت دو فاکتوره این مورد رو غیرفعال کنید.ما پیرامون این افزونه یک دوره آموزشی رایگان و جامع داریم که از لینک زیر میتونید دسترسی داشته باشید و از طریق این آموزش به صورت کامل با این افزونه آشنا بشید.
   https://learndl.ir/courses/ithemes-security-pro-training
   باتشکر

دیدگاه شما