بروزرسانی شده

افزونه BackupBuddy – بک آپ گیری حرفه ای وردپرس

10

افزونه BackupBuddy حرفه ای ترین افزونه وردپرس برای پیاده سازی سیستم بک آپ گیری از سایت است،با استفاده از این افزونه شما می توانید به صورت حرفه ای از تمام وب سایت خودتان فایل پشتیبانی تهیه کنید.

این افزونه طراحی شده توسط شرکت iThemes است که چندوقت پیش افزونه امنیتی این شرکت به نام iTheme Security برای شما کاربران گرامی در سایت قرار دادیم،که شاید شما هم با این افزونه امنیتی آشنایی داشته باشید و یا اینکه روی وب سایت خودتان از آن استفاده کرده باشید.

یکی از موضوعات مهم برای تعیمر ونگهداری هر وب سایت وردپرس تهیه فایل های پشتیبانی به صورت منظم است،چراکه اگر شما نکات امنیتی را به صورت کامل هم رعایت کرده باشید بازهم ممکن است مشکلی برای وب سایت شما پیش آید که نتوانید وب سایت را بازسازی کنید و نیاز به فایل های بک آپ دارید.

شاید برای شما هم پیش آماده باشه که با تغییرکوچکی در وب سایت دچارمشکل شده باشید به عنوان مثال نصب افزونه یا قالب جدید و مواردی از این قبیل که در اینصورت هم اگر شما فایل پشتیبان از سایت خود نداشته باشید بازساری وب سایت گاهی وقت ها برای شما غیرممکن است پس باید قبل هرتغییری در وب سایت بک آپ گیری راانجام دهید.

افزونه BackupBuddy امکان تنظیم زمان بک آپ گیری را به صورت منظم و دوره ای برای شما فراهم می کند.دراینصورت شما می توانید با خیال راحت از این افزونه استفاده کنید چرا که افزون بک آپ بادی به صورت کامل از تمام بخش های وب سایت شما فایل پشتیبانی را تهیه می کند.

انتقال وب سایت با استفاده از افزونه BackupBuddy

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان استفاده برای انتقال وب سایت های وردپرس است که با استفاده از این قابلیت شما می توانید وب سایت خودتان را از لوکال هاست به هاست واقعی یا اینکه از یک هاست به هاست دیگر منتقل کنید.ضمن اینکه با استفاده از این ویژگی شما می توانید از سایت هایی که طراحی می کنید بسته نصبی آسان هم تهیه کنید.

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه BackupBuddy :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

درتاریخ ۲۴ بهمن ماه ۹۸ افزونه BackupBuddy به نسخه ۸.۵.۳.۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۸.۵.۳.۲

  • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      5 + 14 =